Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GÜNCEL.::. > Üyelerimizin Tanışma Bölümü > Duyurular/Öneriler/Şikayetler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Mikdad,Açılış Tarihi:  27 Ocak 2014 (18:38), Konuya Son Cevap : 27 Ocak 2014 (18:38). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 27 Ocak 2014, 18:38   Mesaj No:1
Medineweb Acemi Üyesi
Mikdad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mikdad isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14170
Üyelik T.: 08 Eylül 2011
Arkadaşları:1
Konular: 12
Beğenildi:5
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Tüm İlitamlı Öğrencilerin Ortak Haklarının İyileştirilmesi için Gönderilecek Dilekçe

Tüm İlitamlı Öğrencilerin Ortak Haklarının İyileştirilmesi için Gönderilecek Dilekçe

Arkadaşlar sitenin Modöretörüne ulaşamadım Lütfen bu konuyu yeni bir başlıkla açabilir misiniz ? Hakların savunulması için daha çok kişinin mail atması gerekiyor ki Yök ve Bimer dikkate alsın.

Tüm İlitamlı Öğrencilerin Ortak Haklarının İyileştirilmesi için Gönderilecek Dilekçe Örneği

..........İlahiyat Fakültesi İlitam (uzaktan eğitim)bölümü ... sınıf öğrencisiyim.Okulumuzun bize sunduğu imkanlar dahilinde derslerimi internet ortamında takip ediyor ve vizelere de internetten girebiliyorum.Fakat finaller için okuluma, yani ....... gitmem gerekiyor.Güz dönemi sınavları ve bütünleme sınavları Ocak ve Şubat aylarına denk geldiği için ben ve benim gibi okula uzak illerde yaşayan arkadaşlarım malesef ulaşım problemi yaşıyoruz.Hava şartları uygun olmadığı için uçaklar rötar yapıyor yada iniş yapamayabiliyor.Nitekim bir çok arkadaşımız bu şekilde mağduriyet yaşadık. Dolayısıyla biz ilitam öğrencileri sınavların artık tek bir noktada değil; diğer bölümlerde de olduğu gibi belirlenmiş olan merkezi illerde(İstanbul,Ankara,İzmir,Diyarbakır,Malatya)y apılmasını istiyoruz.Ayrıca diğer İlahiyat İlitam bölümlerinde eğitim-öğretimin farklı veriliyor olması nedeni ile eğitimimizde belirgin kutuplaşmalar yaşıyoruz.İsteğimiz Anadolu Açıköğretim Üniversitesi eğitim modelinde olduğu gibi tüm İlitamların bir çatı altında birleştirip, eşit eğitim alınması kitap-döküman gibi materyallerin ise okulumuza bağlı olan illerde açılacak bürolardan bizlere ulaştırılmasıdır.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Gönderilecek Adresler;

Cumhurbaşkanlığı;
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

E-posta : cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr

Başbakanlık Bimer;

YÖK Bilgi Edinme

Yök E-Posta:
webadmin@yok.gov.tr

Adres:
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı

06539 Bilkent
Ankara-Türkiye

Yök başkanın tweet atmak için hesabı

Konu Sahibi Mikdad 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
İlitamlı Öğrencilerin Haklarının İyileştirilmesi... Duyurular/Öneriler/Şikayetler Mikdad 0 1610 13 Şubat 2014 16:57
Tüm İlitamlı Öğrencilerin Ortak Haklarının... Duyurular/Öneriler/Şikayetler Mikdad 0 1498 27 Ocak 2014 18:38
Güz dönemi Arapça I ve Arapça III Mezid fiiller ... Arapça 3 Mikdad 0 4867 03 Şubat 2013 22:37
Tecvid Soru ve Cevapları Kur’an-Kerim Bilgisi Mikdad 0 3404 22 Ocak 2013 11:59
Yeterlilik Dökümanları DHBT-Hazırlık/Notlar/Özetler Mikdad 0 3339 22 Ocak 2013 11:53

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)