Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > .::DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI.::. > Diyanet İşleri Başkanlığı > Diyanetten Duyurular/Haberler

Konu Kimliği: Konu Sahibi serdar,Açılış Tarihi:  27 Mayıs 2015 (14:05), Konuya Son Cevap : 28 Mayıs 2015 (01:36). Konuya 1 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 27 Mayıs 2015, 14:05   Mesaj No:1
Medineweb Acemi Üyesi
serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:serdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 618
Üyelik T.: 04 Aralık 2007
Arkadaşları:0
Memleket:Amed
Konular: 2
Beğenildi:1
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Yaz kur’an kursları eğitim öğretim takvimi

Yaz kur’an kursları eğitim öğretim takvimi

Diyanet İşleri Başkanlığı, 22 Haziran 2015 tarihinde başlayacak olan yaz Kur'an kurslarının planlanan hedeflere uygun, etkili ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için uygulamaya dair esasları ve Öğretim Takvimi yayımladı.

Yapılan Yazılı Açıklamada;

"Yaz Kur’an kursları 22 Haziran 2015 Pazartesi günü eğitim-öğretime başlayacaktır.

Müftülükler, kursların başladığı ilk gün din hizmetleri personelinin, öğrencilerin, velilerin ve halkın katılacağı “Yaz Kur’an Kursları Açılış Programı” yapacaktır.

Ayrıca 22 Haziran 2015 Pazartesi günü yapılacak olan Yaz Kur’an Kursları Açılış Programına Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kâmil YILMAZ, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali ERBAŞ konuşmacı olarak katılacaktır.

Program Diyanet TV’den canlı yayınlanacaktır. Diyanet TV’den canlı yayınlanacak olan Yaz Kur’an Kursları Açılış Programı, şartları uygun olan (TV veya interneti olan) öğreticilerimiz ve öğrencilerimizce izlenecektir" denildi.
Eklenen Resim Ön İzlemesi

Konu Sahibi serdar 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Yaz kur’an kursları eğitim öğretim takvimi Diyanetten Duyurular/Haberler ademsevda 1 1630 27 Mayıs 2015 14:05
Kürtçe Kelimeler ve Anlamları/Medineweb Edebiyat Medine-web 11 6047 08 Temmuz 2014 01:29

Alt 28 Mayıs 2015, 01:36   Mesaj No:2
Medineweb Emekdarı
Durumu:ademsevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 34468
Üyelik T.: 23 Kasım 2013
Arkadaşları:10
Konular: 0
Beğenildi:90
Beğendi:76
Takdirleri:668
Takdir Et:
Standart Cevap: Yaz kur’an kursları eğitim öğretim takvimi

Hayirli olsun insallah...

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: