Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM DİNİ KONULAR.::. > Muhtelif Dini Konular

Konu Kimliği: Konu Sahibi aklıselim,Açılış Tarihi:  25 Ekim 2015 (12:02), Konuya Son Cevap : 25 Ekim 2015 (18:04). Konuya 6 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı1Kez Beğenildi
  • 1 Beğenilen Medine-web
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 25 Ekim 2015, 12:02   Mesaj No:1
Durumu:aklıselim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 50367
Üyelik T.: 22 Temmuz 2015
Arkadaşları:0
Konular: 1
Beğenildi:0
Beğendi:1
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart şeytanın kızı ....

şeytanın kızı ....

Kuran ve sünnete dayanmayan naslardan onay almayan her düşünce merduttur.Bu anlatılan hurafe dolu hezeyanlar bizim sitemizin çizgisine uygun değildir.
videoyu kaldırıyorum.
daha ciddi konular ile lütfen...

Medineweb

Konu Sahibi aklıselim 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
şeytanın kızı .... Muhtelif Dini Konular Medine-web 6 1606 25 Ekim 2015 12:02

Alt 25 Ekim 2015, 12:54   Mesaj No:2
Medineweb Emekdarı
Allahın kulu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Allahın kulu_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 33478
Üyelik T.: 09 Kasım 2013
Arkadaşları:29
Konular: 164
Beğenildi:1153
Beğendi:1570
Takdirleri:5244
Takdir Et:
Standart Cevap: şeytanın kızı ....

Bu nedir?
Bu video ve sahibinin reklamimi yapiyorsunuz?
Amaciniz nedir?
Bu adam sarlatan gorevliler konuyu siler misiniz?

Vakit namazinizi kildiniz mi?
Ebu Hüreyre'den (r.a.) rivayetle:
Mü'minin durumu yeşil ekin gibidir. Rüzgar ne taraftan gelse onu eğer. Rüzgar durduğunda doğrulur. Mü'min de böyledir. O da bela ve musibetlerle eğrilir. Kafirin durumu ise çam ağacı gibidir. Allah dilediği zaman sert ve dik durur. ][Bela ve musibetlere uğramaz.
Alt 25 Ekim 2015, 13:31   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Su anda medyum reklami yaptiginizin farkinda oldunuzu dusunuyorum.

Mü'minin durumu yeşil ekin gibidir. Rüzgar ne taraftan gelse onu eğer. Rüzgar durduğunda doğrulur. Mü'min de böyledir. O da bela ve musibetlerle eğrilir. Kafirin durumu ise çam ağacı gibidir. Allah dilediği zaman sert ve dik durur. ][Bela ve musibetlere uğramaz.
Alt 25 Ekim 2015, 14:05   Mesaj No:4
Durumu:aklıselim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 50367
Üyelik T.: 22 Temmuz 2015
Arkadaşları:0
Konular: 1
Beğenildi:0
Beğendi:1
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

silmiyorum. kimsenin de reklamını yapmıyorum. insanın içindeki şeytanı konuşturarak itiraflarını duymanızı istedim. çok cahilsin. bilmiyorsan sus, izle, araştır, öğren. şeytanın oyunlarını tuzaklarının bazılarını itiraf ettirmeyi başarmış. kredi kartlarının faiz ile alakasını anlatıyor. faiz ödemnin faiz yeme ile aynı anlama geldiğini anlatıyor. bir başva videoda ise şeytan diyor ki. sizler büyü denilince hemen aklınıza kalem ile birşeyler çizmek gekliyor. halbuki asıl büyü dil ile yapılandır. örneğin başkasınıa beddua etmek, yada lanetlemek en güçlü büyü yöntemidir. dahası ise başkaları ile alay etmek, hor görmek, ayıplamak şeytanların vucuda girmesi için açık kapı bırakır....

allahın kulu olduğunu mu zannediyorsun. allahın kulu olmayı kolay mı sanıyorsun. sana videolarda anlatılan ama senin asla bilemeyeceğin birşey söyleyeyim. "ben" kelimesini kullanmanın şirk olduğunu anlatıyor. (ben yaptım vs...) bunun anlamını bilmediğin için bu kelimeler kafana balyoz gibi inmedi değilmı. insanlara birşey anlatmaya meraklı olduğumu mu zannediyorsun... milyon kere yaptığım hatayı bir kere daha anladım. senin gibilerine birşey anlatmamalıydım.... bu bana milyonbir inci ders olsun.... allahım sen şahit ol. bir gün hiçlik makamına alır bizi mehdi yapmaya karar verirsen peygamberimizin ümmeti bizimle son bulsun.....
Alt 25 Ekim 2015, 14:10   Mesaj No:5
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

O adamin ben kim oldugunu cok iyi biliyorum.
Ya sen belki de sen bilmiyorsun
Sana kardesce bir tavsiye
Bilmedigin kisilerin videosunu yayinlama
Pismanligin mahkemede biter.

Alt 25 Ekim 2015, 14:15   Mesaj No:6
Medineweb Emekdarı
nurşen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:nurşen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38944
Üyelik T.: 09 Şubat 2014
Arkadaşları:61
Konular: 1144
Beğenildi:4415
Beğendi:3686
Takdirleri:14203
Takdir Et:

Tartışma yaparken de üslubunuzu kaybetmeden karşılıklı fikir beyanında bulunabilirsiniz.
Önemli olan birbirimize fikirlerimizi kabul ettirmek değil, bizde böyle düşünüyoruz, bizim fikirlerimizde daha farklı diyebilecek kadar olgun değil miyiz..
Şimdi kimse birbirini kıracak sözler kullanmadan yorumunu yapabilir...
Hayırlı sohbetler diliyorum..
Alt 25 Ekim 2015, 18:04   Mesaj No:7
Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1171
Beğendi:346
Takdirleri:7784
Takdir Et:

Alıntı:
aklıselim Üyemizden Alıntı Mesajı göster
silmiyorum. kimsenin de reklamını yapmıyorum. insanın içindeki şeytanı konuşturarak itiraflarını duymanızı istedim. çok cahilsin. bilmiyorsan sus, izle, araştır, öğren. şeytanın oyunlarını tuzaklarının bazılarını itiraf ettirmeyi başarmış. kredi kartlarının faiz ile alakasını anlatıyor. faiz ödemnin faiz yeme ile aynı anlama geldiğini anlatıyor. bir başva videoda ise şeytan diyor ki. sizler büyü denilince hemen aklınıza kalem ile birşeyler çizmek gekliyor. halbuki asıl büyü dil ile yapılandır. örneğin başkasınıa beddua etmek, yada lanetlemek en güçlü büyü yöntemidir. dahası ise başkaları ile alay etmek, hor görmek, ayıplamak şeytanların vucuda girmesi için açık kapı bırakır....

allahın kulu olduğunu mu zannediyorsun. allahın kulu olmayı kolay mı sanıyorsun. sana videolarda anlatılan ama senin asla bilemeyeceğin birşey söyleyeyim. "ben" kelimesini kullanmanın şirk olduğunu anlatıyor. (ben yaptım vs...) bunun anlamını bilmediğin için bu kelimeler kafana balyoz gibi inmedi değilmı. insanlara birşey anlatmaya meraklı olduğumu mu zannediyorsun... milyon kere yaptığım hatayı bir kere daha anladım. senin gibilerine birşey anlatmamalıydım.... bu bana milyonbir inci ders olsun.... allahım sen şahit ol. bir gün hiçlik makamına alır bizi mehdi yapmaya karar verirsen peygamberimizin ümmeti bizimle son bulsun.....
saygısız bi şekilde tavır göstermenizin anlamı yok. islam için gayri meşru bidat ve hurafeleri karşımıza ilim irfan olarak çıkarmanız pişkinlik olsa gerek.Kuran ve sünnete dayanmayan naslardan onay almayan her düşünce merduttur.Bu anlatılan hurafe dolu hezeyanlar bizim sitemizin çizgisine uygun değildir.
videoyu kaldırıyorum.
daha ciddi konular ile lütfen...
Mihrinaz beğendi.

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)