Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi nurşen35,Açılış Tarihi:  12 Kasım 2020 (23:18), Konuya Son Cevap : 15 Kasım 2020 (13:39). Konuya 1 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı3Kez Beğenildi
  • 2 Beğenilen nurşen35
  • 1 Beğenilen Mihrinaz
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme: Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır,  ortalama Değerlendirmesi 1,00 puandır.
Alt 12 Kasım 2020, 23:18   Mesaj No:1
Medineweb Emekdarı
nurşen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:nurşen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38944
Üyelik T.: 09 Şubat 2014
Arkadaşları:61
Konular: 1144
Beğenildi:4414
Beğendi:3686
Takdirleri:14203
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Gerçekleri Görüyoruz

Gerçekleri Görüyoruz

Gerçekleri görüyoruz, herşeyin farkındayız ve hala sesimizi kimseye duyuramıyoruz.
0 8'erden günde 16 tane içtiğiniz haplar sizin kalbinizi bozuyor!
Koronadan değil, kalpten öleceksiniz!.
18 tane hapı sair zamanda içseniz intihar diye midenizi yıkarlar kardeşler büyülendiniz mi?
Allah aşkına kendinize gelin!

Sağlık bakanı ilk başlarda takdir ettiğim biriyken şuan beni korkutmakta.
Bu ülkede bebeklik çağı lösemisi 0-2 yaş arasında pik yapmış durumda!
SMA hastası bebekler pik yapmış durumda!
Otizmli çocuklar pik yapmış durumda!
Kansere zaten hiç girmiyorum bile..
Tek sağlık sorunumuz korona mı bizim?
Bunun tedavisi zaten belli!
Bunu en saf olanımız bile anlar ki; bağışıklık kuvvetliyse sistem gereğini yerine getirir.
Bağışıklık zayıfsa en ufak bir üşütme bile kişiyi yorgan döşek yatırır. Peki zaten böyle olan bir adama Sars salgınında kullanılan ve sadece DENEME AMAÇLI VERDIĞINIZ Sıtma ve verem ilacları ne yapar?

Aklı selim gördüklerimizin dahi bu konuda ki beyanları nasıl bir tutulma yaşadığımızın bir delili aslında.

Aldıkları tüm sözde tedbirler bizim aile ve islami noktada bulunan değerlerimize saldırmaktan başka bir işe yaramıyor.
Bayramda el öpmeyin, komşuya gitmeyin, akraba ziyaretleri yasak, aynı evde ayrı odalarda oturun, camide saf tutmayın vs vs..
Zaten yaşlılara zehir ettik ömürlerinin son günlerini!
Karşı komşumuz 80 yaşlarını geçmiş tabiri caizse taş gibi karadeniz kadınıydı..
O sırtında ağır ağır odun taşıyanlardan hemde!
Ne şekeri, ne kalbi, ne tansiyonu vardı..
Oğlu korona olmuş, teyzemizin testi negatif çıkmasına rağmen bu ilaçları içeceksin denmiş.
2 gün sonra o sapasağlam kadın felç, 2 günlük yoğun bakım ve kalp krizi..
Valilik cenazeyi vermeyiz demiş..
Tek başına gömülmüş.
Bu mudur?

ALLAH AŞKINA İLAÇ KULLANIMI SONRASI ÖLENLERE, COVID DENILIP ÖLENLERE OTOPSİ YAPILSIN!!!
NEDEN AİLEYE BİLE GÖSTERMEDEN ACELE ACELE GÖMÜLÜYOR!
AK KOYUN, KARA KOYUN OTOPSİDE ÇIKACAK ZATEN!!!

Ben ayağımda pranga, ağzımda susturucu, elimde çiple gezmeyi kabul etmiyorum kardeşim!
Ve sivil itaatsizlik hakkımı kullanmak istiyorum!
Bir hatırlatma yapayım!
Yıl 2009 domuz gribi pik yapmış(!) Herkes aşı bekliyor. Neyse aşı bulunmuş, ülkemize gelecek. O zamanın sağlık bakanı Recep Akdağ pek gururlu, basına aşılanmayı anlatıyor.
Önce siyasetçiler olmalı falan filan..
Recep Tayyip Erdoğan;
-Benim adıma karar verme, ben aşı olmayacağım, ailemde de aşı olan yok, aşılanmayacağız! Diye aşı çalışmalarını olumsuz şekilde etkiliyor!
Peşine Devlet Bahçeli'de kendisinin aşı olmayı düşünmediğini medyayla paylaşıyor!

Şimdi bizleri devlet düşmanı olmakla suçlayanlar, zamanında bir tezgahı bozan bu iki lider sivil itaatsizlik haklarını kullanarak kimbilir kaç kişiyi etkilediler..
Bazı şeyler öyle tek başına olmuyor, halktan irade ve destek bekleniyor
Rabbim bu kirli tezgahı bozsun, bozsun, bozsun!

@yagmurmirzeyeva
Mihrinaz ve Nebevi Sevda beğendiler.

Konu Sahibi nurşen35 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Gündem Korona Aşısı Gündem/ Manşetler Esma_Nur 6 1275 10 Aralık 2020 12:20
DHBT Muhteşem Özetler DHBT-Hazırlık/Notlar/Özetler nurşen35 4 1975 08 Aralık 2020 18:40
Kıssaları Hayatımıza Taşıyalım Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler nurşen35 1 768 08 Aralık 2020 17:46
TENKİD Serbest Kürsü nurşen35 0 715 08 Aralık 2020 12:44
Vitir Namazını Niye Kılıyoruz Biliyor musunuz... Namaz-Abdest-Teyemmüm nurşen35 0 796 04 Aralık 2020 13:56

Alt 15 Kasım 2020, 13:39   Mesaj No:2
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1263
Beğenildi:11774
Beğendi:8954
Takdirleri:26191
Takdir Et:

8+8 ilaç kullanıldığını duyunca yazarın belirttiği tepkiyi verdim. Bu kadar ilacı yutsak intihar etmiş diye midemiz yıkanır bu nasıl bişeyd/us//un

Sabunla yikayinca ölen virüsün ilacı yok. Bu da nasıl bişey d/us//un

Komplo teorisi, bilgi kirliliği, otçu çöpü,alternatifçi firsatçilar doldu, bilen bilmeyen konuşuyor kulak tıkayayim diyorum ama olmuyor olmuyor. Bilinmezlik ayar yapmaya ugraştiginiz psikolojinizi bozmasin. Siz bildiginiz yoldan devam edin.

İlk başta ki öneriler geçerli. Beslenmeye dikkat. D vitamini, çinko magnezyum (kuruyemiş-bakliyat), zerdacal-zencefil bilimum baharat ordusu, karbonat -sirke- sarımsak turşu mutfaginizdaki askerler yani. Maske tak- Toplu taşıma, kalabaliklardan uzak durun. Te başkada bişey bilmiyorum
nurşen35 beğendi.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: