Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > Tebessüm-Mizah Alanı > Fıkralar-Hikayeler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Kara Kartal,Açılış Tarihi:  24 Şubat 2021 (19:52), Konuya Son Cevap : 24 Şubat 2021 (19:52). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı2Kez Beğenildi
  • 2 Beğenilen Kara Kartal
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 24 Şubat 2021, 19:52   Mesaj No:1
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 423
Beğenildi:3216
Beğendi:3703
Takdirleri:25945
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ne Muhteşem Adammışın Sen Frank

Ne Muhteşem Adammışın Sen Frank

Daha sokağa adımını atar atmaz boş bir taksi bulmayı başardı.
Taksiye bindiğinde, şoför:
-"Mükemmel zamanlama, aynı Frank gibisin." dedi.
-"Kim?" diye sordu.
-"Frank Feldman. O her şeyi tam zamanında yapan bir adamdı. Sokağa çıkar çıkmaz hemen taksi bulman gibi şeyleri, Frank Feldman her seferinde başarırdı."
Yolcu:
-"Bazen herkesin başının üzerinde şans bulutları dolaşır." dedi.
Şoför:
-"Hayır, Frank Feldman'ın durumu öyle değil. O her yönden süper bir adamdı. Katılsaydı teniste Grand Slam'ı kazanırdı. Golf profesyoneliydi. Bir bariton gibi şarkı söyler, bir Broadway sanatçısı gibi dans ederdi. Piyano çalışını duymalıydın. Muhteşem bir adamdı."
Yolcu;
-"Kulağa gerçekten özel biriymiş gibi geliyor." dedi.
Şoför:
-"Dahası var. Hafızası bilgisayar gibiydi. Herkesin doğum gününü hatırlardı. Her şeyi tamir edebilirdi. Benim gibi değil. Ben bir sigorta değiştirmeye kalksam, bütün sokağın elektriği gider..."
Yolcu;
-"Vay be!" dedi, "Önemli biri yani."
Şoför:
-"Frank, her zaman en çabuk gidilecek yolları bilir, tıkanıklıklara takılmaz. Benim gibi değil. Ben her zaman trafikte takılırım. Frank, hayatında bir tek hata yapmamıştır. Kadınlara nasıl davranılması gerektiğini, bir kadına kendisini iyi hissettirmeyi bilir. Kadın haksız bile olsa, bir kere bile cevap vermezdi. Giyimine de her zaman özen gösterirdi. Ayakkabıları hep parlardı. Mükemmel bir insandı. Bir tek hata bile yapmamıştır. Hiç kimse onunla karşılaştırılamaz."
Yolcu:
-"Muhteşem birine benziyor. Nasıl tanıştın onunla?" diye sordu.
Şoför:
-"Frank'la aslında hiç tanışmadım. O ölmüş, ben onun kahrolası dul karısıyla evlendim...
🙈🙉🙊

😂😂
Esma_Nur ve Mihrinaz beğendiler.

Konu Sahibi Kara Kartal 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
İran sendromu Komik Paylaşımlar Kara Kartal 0 20 14 Nisan 2024 16:54
Kaddafi'nin o sözleri yeniden gündemde İslami Haberler Kara Kartal 1 25 14 Nisan 2024 00:44
İran İsrail'i vurdu Gündem/ Manşetler Kara Kartal 6 38 13 Nisan 2024 23:55
Burun büyüklüğünü bakın ne belirliyor? Bilgi Dağarcığı Kara Kartal 0 34 12 Nisan 2024 22:11
İşte madde madde kiracı hakları Yaşam/Kültür/Sanat Kara Kartal 0 26 12 Nisan 2024 22:08

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)