Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM DİNİ KONULAR.::. > Muhtelif Dini Konular > Soru Cevap Arşivi

Konu Kimliği: Konu Sahibi _figan_,Açılış Tarihi:  24Haziran 2009 (00:08), Konuya Son Cevap : 24Haziran 2009 (00:19). Konuya 1 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 24Haziran 2009, 00:08   Mesaj No:1
Medineweb Üyesi
Durumu:_figan_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 7800
Üyelik T.: 16 Nisan 2009
Arkadaşları:0
Konular: 5
Beğenildi:1
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Tarikat bilmecesi

Tarikat bilmecesi

Arkadaşlar ben sadece medinewebe üyeyim saygıdeğer i fikirler cömertçe ortaya dökülüyor güzel bildiğini söylemek çok güzel bilmediğin yerde de b
ilmiyorum demek ilmin yarısı
Bu forumda bu güne kada hiç bir tatışmaya karışmamaya çalıştım ama bu tarikatlere edilen hakaretler boynumu bükmeme vesile oldu tamam mürşüdüm Resulullah dır diyen bir mürşid edinmesin ne güzel mürşüdü Resul olan Hepimizin islamda mürşidimiz Habibullahtır tabii ki ama bu zamanda haram ve günahların utanmadan aşikarce insanların gözüne sokularak işlendiği bu vakitte mürşidleri de bırakalım o zaman herkes hayatını nerde ne öğreniyorsa ikame ettirsin ama lütfen inanmıyorsanız da saygı duyun islamı anlatan hocalara saygı duyulmaz mı ben bu tutumlara karşı çok üzülüyorum varsa bir çözümü hlledelimolmaz mı
Gönlüne ALLAH dokunur

Konu Sahibi _figan_ 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Mevla bilir ya Şiirler ve Şairler kurtmehmet 1 1748 17 Ekim 2009 22:01
Ben nasıl güleyim? Şiirler ve Şairler bahar nur 1 1673 14 Ekim 2009 23:20
Bakkal amca bir din ver Şiirler ve Şairler Mihrinaz 2 1835 14 Ekim 2009 23:17
Tarikat bilmecesi Soru Cevap Arşivi Yitiksevda 1 1665 24Haziran 2009 00:08
Galata kulesinin aşkı.......... Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler Seleme 1 2061 14Haziran 2009 19:14

Alt 24Haziran 2009, 00:19   Mesaj No:2
Medineweb Emekdarı
Yitiksevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Yitiksevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2
Üyelik T.: 10 Nisan 2008
Arkadaşları:3
Memleket:MALAZGIRT
Konular: 295
Beğenildi:124
Beğendi:24
Takdirleri:153
Takdir Et:
Standart RE: Tarikat bilmecesi

Figan kardeşim güzel demişsin ama ikide bir bazı kardeşlerim özellikle tekfir furyasının kendini bilmezlerin yazılarını asarak tahrik ediyor beni Kuran,Sünnet ve Sahih hadis bağlar bu benim görüşüm ama yok illa birileri derse Şeyhte bağlar o zaman ben karşı çıkarım eğer bu dediğim şeylerde çözüm bulamamış isek Alimleri ölçü alırız ama varsa Bana ölçü onlardır..

Ama İslam namına hurafe ve bidatleri din olarak sunan kim olursa olsun Kurani ölçüler kapsamında eleştirilebilir kanımca.Siz ne dersiniz kardeşim.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: