Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > .::DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI.::. > Diyanet İşleri Başkanlığı > Tebliğ-İrşad-Vaaz-Hutbe-Nasihat

Konu Kimliği: Konu Sahibi Muhteşem,Açılış Tarihi:  25 Ağustos 2011 (01:11), Konuya Son Cevap : 27 Ağustos 2011 (13:20). Konuya 15 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 26 Ağustos 2011, 20:58   Mesaj No:11
Medineweb Üyesi
Kürt_Mücahide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Kürt_Mücahide isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 10660
Üyelik T.: 16 Eylül 2009
Arkadaşları:0
Konular: 2
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: kadir gecesi...hutbesi

amin.

deli ferdi fetva vermişse bi bildiği vardır.
hoşgeldin ferdi hoca özlettin.
Alt 26 Ağustos 2011, 21:03   Mesaj No:12
Medineweb Acemi Üyesi
Fatımaİslamoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Fatımaİslamoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14007
Üyelik T.: 24 Temmuz 2011
Konular: 0
Beğenildi:10
Beğendi:6
Takdir Et:

kadir gecenizi tebrik ediyorum.

ferdi abi espirinize tebessüm ile
ama,
katil olarak nasıl sevap kazanacaksın ki.ferdice mezhebi bu demekki
Alt 26 Ağustos 2011, 21:19   Mesaj No:13
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:

1400 yıl önce kadir gecesinde inen kuran,ile tanıştığımdan bu yanı hayatıma indirdiğim ve bu yöndende kurani hayatla cevap lıyorum.....

furkan süresi...63- O Rahman (olan Allah)ın kulları, yeryüzü üzerinde alçak gönüllü olarak yürürler ve cahiller kendileriyle muhatap oldukları zaman "Selam" derler.
Alt 27 Ağustos 2011, 03:27   Mesaj No:14
Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1163
Beğendi:331
Takdirleri:7539
Takdir Et:

Muhterem insan bilinmez,
burada amacımız hobicilik değil,vakit öldürmek hiç değil,maddi anlamda bir kazanç amaçlıyız o da değil.burada insanlara bi şeyler vermek bi şeyler öğrenmek Allah için bir adım atmaktır amacımız.
amacımız tebliğ ise ve amacımıza hizmet etmek istiyorsak evvela kendimizi sevdirmemiz bir tebliğ kuralıdır.sizin düşünceleriniz sizi bağlar tabii ki.size katılmadığım o kadar nokta var ki.ayetleri kendi başınıza yorum yapmanız bile yeterli sebeb sizi red için.ikinci konu ise burada sizi dinleyen sizinle anlaşabilen bir üyeye rastlamadım.sizin yüzünüzden burda yıllardır uye olanlar bile kaydını sildirdi.en güzel tarafınız kimseye hakaret etmemeniz.hakkınızı yemiyeyım.(bana yaptığınız hakaretleri saymıyorum Allaha havale etmiştim hesapda sormuyorum)sırf bunun için onlarca arkadaşım kırıldı bana.neden banlamıyorsun neden barındırıyorsun vs.
doğrusunu istersen senin siteye,islama,burdaki üyelere zarar verdiğini düşünüyorum.itiraz etmediğin bir konu kalmadı.alanında ihtisas sahibi alimlerin ittifakı bile seni durdurmadı.her konuya mutlaka bulacağın bir itirazın vardır.hepsi hurafe hepsi saçmalık hepsi uydurma sana göre.bence bu saçmalık hurafe ortamında sizin gibi değerli bir alimin işi olmamalı.sizi geçmişte sildim banladım.giderken bizlere lanet ederek gitmiştin.lanet ederken kalbin imanın çok sorumsuzca onaylamıştı.bize belam dedin bzi aşağıladın son nokta da ise lanet ettin.Allaha havale ettim.
senden ricam lütfen bu mukaddes gece hatırına(sana göre mukaddes değil tabii) burayı terket ve bi daha uğrama.
üyeliğini banlamak silmek zorunda da bırakma.giderken de hakaret etmesen sevinirim.çünkü artık seni taşıyamıyorum.gücüm kalmadı.
saygılar...

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.
Alt 27 Ağustos 2011, 04:50   Mesaj No:15
Medineweb Kıdemli Üyesi
serpil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:serpil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 43
Üyelik T.: 03 Temmuz 2007
Arkadaşları:2
Konular: 35
Beğenildi:16
Beğendi:0
Takdir Et:

hepimizi cahil cühela yapmış bilgiç alim !
abdulmelik hocam valla o mesajı bana yazsan bu siteye giriş yüzüm olmaz asla.bekleyıp göreceğiz.
site yöneticisine editörlere üyelere ağzına gelen hakareti yap.pişkince gel yazmaya devam et.hayret!
Alt 27 Ağustos 2011, 13:20   Mesaj No:16
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:

Alıntı:
Abdulmelik Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Muhterem insan bilinmez,
burada amacımız hobicilik değil,vakit öldürmek hiç değil,maddi anlamda bir kazanç amaçlıyız o da değil.burada insanlara bi şeyler vermek bi şeyler öğrenmek Allah için bir adım atmaktır amacımız.
amacımız tebliğ ise ve amacımıza hizmet etmek istiyorsak evvela kendimizi sevdirmemiz bir tebliğ kuralıdır.sizin düşünceleriniz sizi bağlar tabii ki.size katılmadığım o kadar nokta var ki.ayetleri kendi başınıza yorum yapmanız bile yeterli sebeb sizi red için.ikinci konu ise burada sizi dinleyen sizinle anlaşabilen bir üyeye rastlamadım.sizin yüzünüzden burda yıllardır uye olanlar bile kaydını sildirdi.en güzel tarafınız kimseye hakaret etmemeniz.hakkınızı yemiyeyım.(bana yaptığınız hakaretleri saymıyorum Allaha havale etmiştim hesapda sormuyorum)sırf bunun için onlarca arkadaşım kırıldı bana.neden banlamıyorsun neden barındırıyorsun vs.
doğrusunu istersen senin siteye,islama,burdaki üyelere zarar verdiğini düşünüyorum.itiraz etmediğin bir konu kalmadı.alanında ihtisas sahibi alimlerin ittifakı bile seni durdurmadı.her konuya mutlaka bulacağın bir itirazın vardır.hepsi hurafe hepsi saçmalık hepsi uydurma sana göre.bence bu saçmalık hurafe ortamında sizin gibi değerli bir alimin işi olmamalı.sizi geçmişte sildim banladım.giderken bizlere lanet ederek gitmiştin.lanet ederken kalbin imanın çok sorumsuzca onaylamıştı.bize belam dedin bzi aşağıladın son nokta da ise lanet ettin.Allaha havale ettim.
senden ricam lütfen bu mukaddes gece hatırına(sana göre mukaddes değil tabii) burayı terket ve bi daha uğrama.
üyeliğini banlamak silmek zorunda da bırakma.giderken de hakaret etmesen sevinirim.çünkü artık seni taşıyamıyorum.gücüm kalmadı.
saygılar...

tamam artık sizin sitenize uğramıyacam.....Allah a havale işine gelince evet sadece ben ve sizin aranızda bi havale değil,bütün herkes arasında,hakaret edenler,haksız olanlar ve bunlara şahid olup sessiz kalanlar ben bunun hepsini Allah a havale ediyorum ve bekliyelim bakalım...Hükmünde adil olan Allah dır...

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: