Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.KADIN AİLE ÇOCUK.::. > Kadın-Aile-Çocuk > Tesettür Konuları

Konu Kimliği: Konu Sahibi Fatıma-i Zehra,Açılış Tarihi:  30Haziran 2014 (17:44), Konuya Son Cevap : 30Haziran 2014 (17:44). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 30Haziran 2014, 17:44   Mesaj No:1
Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:Fatıma-i Zehra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 36712
Üyelik T.: 22 Aralık 2013
Arkadaşları:18
Konular: 67
Beğenildi:27
Beğendi:1
Takdirleri:60
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Giyinmiş Çıplağın Giyinmiş Çıplağa Eleştirileri...

Giyinmiş Çıplağın Giyinmiş Çıplağa Eleştirileri...

Giyinmiş Çıplağın Giyinmiş Çıplağa Eleştirileri...

Sevgili giyinmiş çıplak kardeşim,

Çok dar giyiniyorsun,bol giyinmelisin,vücut hatların belli olmamalı. Bunun için dar bir pantolonun üstüne pardesü giyersen iş tamamdır.

Topuklu kullanıyorsun,topukludan kaçın. Şöyle 1 cm çıkıntısı olan bir ayakkabı tercih et.

Topuz deve hörgücüdür; ama alttan topuz yaparsan (ki topuz dediğim bakma !) o topuzdan sayılmaz.

Parfüm hayatımızda olmamalı ama cuma sünnettir güzel koku sürünmek. cuma günü kokumuzu süreriz ecir kazanırız.

Çok makyaj yapıyorsun, oysa sadece sürmeyle de güzel olabilirsin. Hem o da sünnet,sevap kazanırsın.

Saçlarını göstererek örtünmüş olmazsın. Saçlarını örtünle kapatmalısın ama göğüslerinin üzerine salmana gerek yok. Bir şal bağlarsın kafana, saçın gözükmediği sürece sorun yok.

Boğazını teee buradan görüyorum,onu da şalla bir güzel sıkıştır tenin görünmesin, boğazının ne kadar ince olduğunu bilsem de olur.

Çok renkli giyiniyorsun. Rengarenk giyinerek tesettür emrini çiğniyorsun,az benden örnek al ben sadece 2 renk kullanıyorum: sarı ve turuncu.

vb.leri... Artık o kadar fazla karşılaşır olduk ki bunun gibi durumlarla... Ondan yazma ihtiyacı hissettim. Bazen ne diyeceğimi bilemiyorum. Çünkü karşıdaki kişi tesettürlü olduğunu ve tesettür konusunda titiz davrandığını düşünüyor. Heveslerimize kılıf uyduranlardan olmamak duasıyla...

Konu Sahibi Fatıma-i Zehra 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
O daha çocuk... Çocuk ve Aile Sağlığı su damlası 2 1844 09Haziran 2015 21:35
Nureddin Yıldız'ın Kaleminden: Mücahide Kadın İslamda Kadın ve Erkek Mihrinaz 16 10180 29 Ocak 2015 09:04
Kek mi Tesettür mü ? Tesettür Konuları Mihrinaz 2 2200 14 Ocak 2015 20:28
Ahireti Yaratmak Allah İçin Çok Kolaydır ! Ölüm-Ahiret-Sırat-Mizan-Kader Fatıma-i Zehra 0 2060 10 Ocak 2015 21:43
Gel, bugün sana anladığın dilden konuşmaya... Serbest Kürsü su damlası 2 1721 23 Ağustos 2014 23:05

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)