Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi

Nuriye 35

Nuriye 35 Nuriye 35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 8 of 8
  1. nurşen35
    09 Aralık 2015 08:55 - Link
    nurşen35
    Allah (cc) zihin açıklığı versin Nuriye'ciğim..
    Son mesajını yeni gördüm hakkını helal et. Bana mesaj göndermek istersen eğer sayfamdan gönder ki, zamanında görebileyim. Sınav haftasına girdiniz , Rabbim yardımcınız olsun. Naime hoca ile biz de Osmanlıca'nın 3. kursunu bitirmek üzereyiz. Adım adım Kur'an dilini çalışman isabetli olmuş. Çünkü, oradaki bütün konular İlahiyatın Arapça konuları , kolay gelsin birtanem..
  2. Nuriye 35
    29 Ekim 2015 23:54 - Link
    Nuriye 35
    Nurşen abla Arapça hocamızın kursuna kayılıyormuşum?ben sanırım katılamıcam hafta içi dolu oluyorum.Arapça dersi perşembe veriyor o ğünde ben doluyum ne yapsam bilmiyorum. Ama Arapça derslerini adım adım Kur'an dili proğramını videolarını izliyorum not alıyorum anlıcan çalışıyorum �� haftaya gidebilirsem kursa Naime hocamı(ismi Naimey di demi)görmek istiyorum.işallah
  3. Nuriye 35
    29 Ekim 2015 23:42 - Link
    Nuriye 35
    Sa. Nurşen abla nasılsın ya Hakkı'nı helal et temel bilgi teknolojileriler kitabını daha alamadım benim eve doğalgaz döşendi onun telaşından kitabı almayı unuttum. Sanada söz vermiş olduk. Sen başka bir kardeşden sor bul kitabın içeriğini kitabı Alıcam inşallah en kısa zamanda. Nurşen abla ben sınava ne Zaman gircem yani ilk sınav!aralık 12-13 de kinemi yoksa ocak takinemi benim kafam karıştı bununla ilğili bilğin varmı?
  4. nurşen35
    12 Ekim 2015 09:44 - Link
    nurşen35
    Allah razı olsun ablacığım bu kitap önemli içerik değişmiş diyorlar ona göre özetlerin hazırlanması lazım. Bana bildirmeni bekliyorum ablacığım Allah'a emanet ol
  5. Nuriye 35
    12 Ekim 2015 02:15 - Link
    Nuriye 35
    Sa.nurşen abla bu kitab şuan elimde yok 12ekimden itibaren ömf Birosundan Alıcam bütün kitablarım var bitek bu kitab eksik öğrenci kimliğimi bu hafta içinde almaya gitçem onuda alırım. İnşallah. Sana kitabdaki konuları msjla atarım abla Allah'a emanet ol.
  6. nurşen35
    11 Ekim 2015 00:22 - Link
    nurşen35
    Nuriye'ciğim, senden ricam Temel Bilgiler Teknolojileri1 kitabın içeriği bizim sitenin özetleriyle aynı mı ...
    Kitabın içeriğinin bu sene değiştiğini söylüyorlar konuları kontrol edip bana bildirirmisin..
  7. Nuriye 35
    07 Ekim 2015 10:49 - Link
    Nuriye 35
    Teşekkürler Nurşen abla
  8. nurşen35
    07 Ekim 2015 00:23 - Link
    nurşen35

Hoşgeldin Nuriye...

Üye hakkında

• Nuriye 35 Hakkında Bilgi
    Biyografi
    Allah'a hayırlı kul olmak
    Nerelisin
    İzmir
    Meslek
    Allah yoluna koşmak

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Hareketi: 09 Aralık 2015 00:57
  • Üyelik T.: 06 Ekim 2015

Arkadaşları

Arkadaş Listesi

Adınızın geçtiği mesajlar

No results to display...

Etiketlendiğiniz konular

No results to display...

Alıntıları

No results to display...
Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.kaabalive.net Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.medineweb.net Yeni Sayfa 1
.::.Bir Ayet-Kerime .::. .::.Bir Hadis-i Şerif .::. .::.Bir Vecize .::.

Medineweb Sosyal Medya Gruplarımız:  Medineweb  Medineweb  Medineweb  Medineweb Medineweb     

www.alemdarhost.com sunucularını Kullanıyoruz.