Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Makale ve Köşe Yazıları

Konu Kimliği: Konu Sahibi nuryuzlum,Açılış Tarihi:  18 Mart 2009 (18:49), Konuya Son Cevap : 20 Mart 2009 (20:59). Konuya 14 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 19 Mart 2009, 23:21   Mesaj No:11
Medineweb Aktif Üyesi
Durumu:nuryuzlum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5807
Üyelik T.: 24 Aralık 2008
Arkadaşları:0
Konular: 68
Beğenildi:1
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart RE: Efendi Hazretlerinin Mübarek Sözleri...5

yağmur sancak.bunu kabul edin ama ne söylesem muhalefet ettiniz.teşekkür ettiğim kardeşimede laf söyletmem.gayet net herşeyi güzel açıklıyor bence.birkez daha sağol abdulbaki kardeş ALLAH razı olsun
Alt 20 Mart 2009, 12:23   Mesaj No:12
Medineweb Aktif Üyesi
Durumu:nuryuzlum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5807
Üyelik T.: 24 Aralık 2008
Konular: 68
Beğenildi:1
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Şu sizin efendi hazretlerini tanıyamadım?tağuttanımaz

bence gayet açık anlaşılıyor sözlerinden islam için çalışan mübarek bir zat olduğu.kardeş sen göremiyorsan ben ne deyimki daha.

bu arada sayın yöneticim benim yazdığım yazılara hep muhalefet ediliyor benim amacım güzel şeyler paylaşmak yoksa tartışma yapmak laf kalabalağına yol açmak değil amacım.
Alt 20 Mart 2009, 13:50   Mesaj No:13
Medineweb Emekdarı
Emekdar Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Emekdar Üye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16627
Üyelik T.: 11 Şubat 2012
Arkadaşları:2
Konular: 315
Beğenildi:48
Takdirleri:149
Takdir Et:

Alıntı:
Abdulbakii Üyemizden Alıntı
nuryüzlü boşver sen muhalifleri, onlar hergün devlet kuruyor devlet yıkıyorlar

sen yazmaya devam et...
Kardeş kimler devlet kurup yıkıyor.anlayamadım muhaliflikte yok sade fikir belirtiliyor.kimseyi zan altında bırakmayalım ben yağmur kardeşimin yazılarını takdir ediyorum.
Alt 20 Mart 2009, 14:14   Mesaj No:14
Medineweb Sadık Üyesi
AŞK'ÜL İSLAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:AŞK'ÜL İSLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38
Üyelik T.: 30Haziran 2007
Konular: 245
Beğenildi:29
Takdirleri:146
Takdir Et:

Nuryüzlü ;

Egri oturup doğru konuşalım nuryüzlü; İLAHİ ALEMDE BUNUN DA HESABI VAR İNAN...

Ben birinci sayfada sadece sayın hocam diyerek kendisinin söylediklerinde bana uymayan tarafları belirttim ve soru sordum değil mi ?.. Sorularıma abdülbaki cevap vermek zorunda değil iken geldi kendisi muhalefet yaptı mı yapmadı mı ? Allah aşkına EMROLUNDUĞUNUZ GİBİ DOSDOĞRU OLUN.. Davranışlarınızla allahın ayetlerine ters düşmeyin... Lütfen..

Baki ;

Bana cevap hakkı doğuracak sözlerle hiç bir yere varamazsın abdülbaki.. Allah bu konuda inan hakkımı alır senden.. Tüm forum da bunlara şahittir burada muhalefeti yapan sensin.. Hatta belki nur yüzlü güzel bir paylaşım niyeti ile yazdı lakin , ben kuran'a göre hatalar buldum.. Her söyleyen mübarek olamaz ki... Lakin sen ne yaptın baki allahaşkına yağda kıl gibi kayıp hemen kendini temize çıkartmaya çalışıyorsun.. O NEFSİNİ TEMİZE ÇIKARTMAYA ÇALIŞANLARA rabbim kuranda ne diyor oku gel.. Allahaşkına benden uzak durrrrrrrrrr yalvarıyorum artık yeter !...

Sayın Yöneticilerim;

Konu incelensin lütfen ve olayı kisiselleştiren , konun ana özelliklerinden uzaklaştıran, bambaşka mecralara çeken , derdi ilimden , bilgiden çok MUHALEFET yapmaktan başka hiç birşey olan bu insanlara bu hallerinin tavırlarının karşısında lütfen gereken ne ise yapılsın.. İnanın ben bezdim artık !.. Rabbime havale ediyorum...
Alt 20 Mart 2009, 20:59   Mesaj No:15
Medineweb Emekdarı
Emekdar Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Emekdar Üye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16627
Üyelik T.: 11 Şubat 2012
Arkadaşları:2
Konular: 315
Beğenildi:48
Takdirleri:149
Takdir Et:

Hz. Ayşe örneğini veren yağmur hanıma, Hz. Ayşenin yaşamı nasıldı bi incelesin derim. Öyle konusmakla olmuyor yasamak lazım. Hz. Ayşe hiç bir erkeğin huzuruna çıkmış mı? Eve misafir geldiğinde, namahreme dikkat edip perde arkasına geçtiği hadislerle sabittir. Oysa yağmur hanım kendisi üzerine vazife olmadığı halde çalışmaktadır. Ve işi gereği bir çok erkekle mutahap olmaktadır. Bri yanda Hz. Ayşeden bahsedip diğer yandan 180 derece ters yaşamak çelişkidir:
__________________________________________________ __________
Baki bu konuyu sonunda kişiselleştirdin baksana kelimelerin ahlak'a aykırı sen o bayanın yaşamını çok basite indirgemiş (haşa tenzih ederim) ahlaksızlık mış gibi lanse etmişsin karşındaki bir mümine bayan ve kardeşimdir hakaret vari kelimeler kullanmamaya özen gösterirseniz daha iyi olur kişiselleştirmiyelim Kendi şahsına uygun olmayan kısımları eleştirmiş doğal olanı yapmış bana görde haklı sebepleri .aişe Peygamberimizin hanımlarından olması hasebiyle annemizdir ama hiç erkek yüzüne çıkmamış diyorsunuz cemel savaşının sebebi o değilmi orda binlerce erkek yokmuydu?

Ayrıten Çarşaf giymeyen takvasızmı oluyur?

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)