Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Makale ve Köşe Yazıları

Konu Kimliği: Konu Sahibi asa,Açılış Tarihi:  02 Eylül 2009 (02:31), Konuya Son Cevap : 30Haziran 2016 (13:49). Konuya 16 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı5Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 02 Eylül 2009, 17:38   Mesaj No:11
Medineweb Emekdarı
Yitiksevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Yitiksevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2
Üyelik T.: 10 Nisan 2008
Arkadaşları:3
Memleket:MALAZGIRT
Konular: 295
Beğenildi:124
Beğendi:24
Takdirleri:153
Takdir Et:
Standart RE: Kürt Türk Kardeşliği Üzerine

.türkler vatanını savunuyor peki kürtler neyin peşinde.unutmayınızki bugun bu ilkede böle rahat bir şekilde yaşamanızı türklere borçlusunuz.

Ben tekfir etmiyorum ALLAH'ın ayetlerini dünya menfaatleri karşılığında satanların KURAN'a göre konumu bellidir ben demiyorum:

İşte sizin ayrımınız burda başlıyor KÜRT'ler askerlik yapmıyormu?
Kürtler Polis değilmi?

Sade siz savunuyorsunuz 1. dünya harbinde Kürtlere binlerce vaaade bulunup daha sonra KATLİAM yapan zihniyetle şimdiki FAŞİST zihniyet sahiplerinin fikri birdir.Biz yaşamımızı daima ALLAH' A BORÇLU bilen kişilerdeniz Aracılara metaalara tapmıyoruz .

Seheryeli benim türklerle sorunum yok Faşist ZİHNİYET sahipleri iledir Kürdü=Türkü biribirine düşüren ZALİM'lerin zihniyeti iledir yoksa sorunu çıkaran kürtte değil türkte Bu işten -MENFAAT bekleyen ZALİM FAŞİST zihniyet sahipleridir Allah aşkına posta gazetesi gibi bir MASON uşağı olan yayın organının yazısını İSLAM'i bir sitede nasıl asabiliyorsunuz Şimdi herkes astığı veya yazdığı yazının fikirini benimsemiyormu eeee o zaman bu hakaret değilde nedir biraz objektif bakmayı öğrenin:
Esma_Nur beğendi.
Alt 02 Eylül 2009, 17:52   Mesaj No:12
Medineweb Üyesi
Durumu:KayıpKentli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 3725
Üyelik T.: 11 Eylül 2008
Arkadaşları:0
Konular: 22
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart SAP SAMAN KARMAŞASINDAN SAHİH İSLAMİ BİR KİMLİĞE...

1)peki bazı arkadaşların sitede türklük aleyhinde paylaştığı yazılar ne diyorsunuz neden karşı çıkmıyorsunuz Buyrun HANGİ KARDEŞLER HANGİ YAZILARINDA TÜRK KİMLİĞİNİ AŞAĞILAMIŞTIR, gösterir misiniz?

2)bir kalleş kurşunla şeht edilen ana kuzularının ve onların ailelerinin acısını anlayabiliyormusunuz Peki devletin KALLEŞ KURŞUNUYLA dağlarda öldürülen gencecik çocuklar ne oluyor? Acaba sen HAKKARİLİ bir köylü olsaydın ve KÖYÜNÜ YAKSALARDI VE DIŞKI YEDİRSELERDİ ..afiyet olsun mu diyecektin? Kimse dağlara boşuna çıkmadı SEHERYELİ hanım! Tabi siz M.EAD BOZKURT gibi bir FAŞİSTİN 1930larda TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE "türkiiiyeeedeee yaaşaayaaannn KÜRTLERİN teeek bir haakkııı varrdırr..O da TÜRKLERE HİZMETÇİLİK YAPMAKTIR" sözlerini bilmezsin tabi..PKK aynı KEMALİST sistem gibi ALLAHSIZ bir düzlemde SAVAŞMAKTADIR.Ama Pkk TC sisteminin uygulamış olduğu IRKÇI POLİTİKALARIN VELED-İ ZİNASIDIR! Bunu unutmayın!

3) Nuryüzlüme hakaret mi edildi? Yitiksevda burda boşuna mı duruyor? Ben boşuna mı duruyorum? Havlama diyen kişiye gerekli ceza verilir. TUTARSIZ AHLAKÇILIK yine mi başımıza patlayacak şimdi? Nuryüzlüm diyor ki SİTEDE BAKTIM KÜRTÇÜ YAZILAR ASILIYOR BEN DE DENGELİYEYİM DEDİM TÜRKÇÜ BİR YAZI ASTIM..Aferim sana ...AL SANA MADALYA...Yani birileri bir yanlış yaptı AMA SEN DE KALKTIN O YANLIŞI IRKÇI BİR YANLIŞLIKLA DENGELEDİN ÖYLE Mİ?...

4)TÜRK OLMANIZ VE TÜRKİYEDE YAŞAMANIZ takdir edilecek bir şey değildir.Takdir edilmesi gereken durum MÜSLÜMANCA YAŞAMANIZDIR! Tarihinize ve türklüğünüze LAF ATANLAR KİMLERDİR? YAZAR MISINIZ? DEVLET KİMSEYE SAHİP ÇIKMIYOR SAÇMALAMAYIN...Devlet dediğiniz aygıt REJİMİYLE ABD NİN NATO ORTAKLIĞIYLA KÜÇÜK BİR kuklasıdır.Hepsi bu.Gerisi size RESMİ İDEOLOJİNİN YEDİRİLMİŞ olmasıdır.

4) Türkler Vatanını savunuyor öylemi? Ben de TÜRKÜM..ve TÜRKLER VATANLARINI SAVUNMUYORLAR...Türkler IRKÇI REJİMİN IRKÇI POLİTİKLARI TARAFINDAN Kürt ve Türk çocuklarının dağlarda birbirlerini ÖLDÜRMESİNDE HARCANIYORLAR...Çünkü BU SİSTEMİN gölgesinde yaşamaktan ZEVK ALAN CÜPPELİ gibi BEL' AM VE SAMİRİLER yüzünden oluyor bunlar...Çünkü BUNLAR DİNİ BİR AFYON GİBİ KULLANIYORLAR...Hz.Muhammed'in yolunu TEPETAKLAK EDİP Mahsunun DİNCİ VERSİYONU OLARAK YAŞIYORLAR..ne yazııkki sizleri de avladılar..

5) BUGÜN BU ÜLKEDE BÖYLE RAHAT YAŞAYAN NE YAZIKKİ BAZI ŞIMARIK TÜRKLER VE KÜRTLERDİR...halkın yüzde 70 AÇTIR AÇ....Şehirlerde VAROŞLARDA YAŞAMAKTADIR..Sömürülmektedir..Kirletilmektedir..

Bizler bu ülkede varoldukça CÜPPELİ gibi zihinlere ORTALIĞI MEYDANI BIRAKMAYACAĞIZ..bunu herkes soksun kafasına...

FİKİRSE FİKİR KAVGAYSA KAVGA...

Size gelince seher yeli: lütfen BİR TÜRK MÜSLÜMAN YAZAR TARAFINDAN AŞAĞIDA KALEME ALINMIŞ YAZIYA BİR BAKAR MISINIZ?

İnş bu IRKÇI VE DEVLETÇİ kafadan sıyrılıp GÜZEL TEMİZ MÜSLÜMANLARDAN OLURSUNUZ..Dilerim TÜRKLÜĞÜNÜZLE GURURLANMAK ve DEVLETİN KİRLİ IRKÇI politikalarını savunma zelilliğinden MÜSLÜMANCA VE ADİLCE DEVLET TERÖRÜNE karşı çıkarsınız...

ALLAH SİZİ DEVLET VE ÖRGÜT TERÖRÜRÜN arasında kalmış MAZLUM KİTLELERİN çığlığı eylesin...

Allah sizi NE TÜRKÇÜ NE DE KÜRTÇÜLERDEN eylesin...

Allah sizi BU TC denen sistemin MÜSLÜMAN HALKIN başına ne belalar açtığından ve DİNSİZ İMANSIZ BİR NESİL kurguladıklarından ve bunun da başında MİLLİYETÇİ KADROLARIN geldiğinden haberdar eylesin..

ALLAH SİZİ MUVAHHİDLERİN yolunun yolcusu eylesin...

Biraz Tasavvufçu biraz Milliyetçi Biraz devletçi Biraz sağcı biraz Türkçü BULANIK KİMLİKLERDEN SAHİH İSLAM KİMLİĞİNE GEÇİŞİNİZİ NASİP ETSİN..

ALLAH YOLUNUZU AYDINLATSIN kardeşim...

Türkiye’de Kürtlere Yapılanlar, Kürdiye’de Türklere Yapılsaydı Ne Olurdu? başlıklı yazıyı okumak için LÜTFEN TIKLAYINIZ...Özellikle de SEHERYELİ gibi düşünen TÜRKÇÜLERİN ciddiyetle okuması ümidi ile...

http://www.haksozhaber.net/author_article_detail.php?id=11849
Alt 02 Eylül 2009, 17:54   Mesaj No:13
Medineweb Paylaşımcı Üyesi
Durumu:Seher Yeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 778
Üyelik T.: 02 Şubat 2008
Konular: 138
Beğenildi:14
Takdir Et:

Alıntı:
YitikSevda Üyemizden Alıntı
.türkler vatanını savunuyor peki kürtler neyin peşinde.unutmayınızki bugun bu ilkede böle rahat bir şekilde yaşamanızı türklere borçlusunuz.

Ben tekfir etmiyorum ALLAH'ın ayetlerini dünya menfaatleri karşılığında satanların KURAN'a göre konumu bellidir ben demiyorum:

İşte sizin ayrımınız burda başlıyor KÜRT'ler askerlik yapmıyormu?
Kürtler Polis değilmi?

Sade siz savunuyorsunuz 1. dünya harbinde Kürtlere binlerce vaaade bulunup daha sonra KATLİAM yapan zihniyetle şimdiki FAŞİST zihniyet sahiplerinin fikri birdir.Biz yaşamımızı daima ALLAH' A BORÇLU bilen kişilerdeniz Aracılara metaalara tapmıyoruz .

Seheryeli benim türklerle sorunum yok Faşist ZİHNİYET sahipleri iledir Kürdü=Türkü biribirine düşüren ZALİM'lerin zihniyeti iledir yoksa sorunu çıkaran kürtte değil türkte Bu işten -MENFAAT bekleyen ZALİM FAŞİST zihniyet sahipleridir Allah aşkına posta gazetesi gibi bir MASON uşağı olan yayın organının yazısını İSLAM'i bir sitede nasıl asabiliyorsunuz Şimdi herkes astığı veya yazdığı yazının fikirini benimsemiyormu eeee o zaman bu hakaret değilde nedir biraz objektif bakmayı öğrenin:
sorun burada o veya bu gazetenin yazısını asmak değil.tamam postanın ne olduğu ortada ama diğer yazılara karşı asılmış bir yazı o.o zaman sizde türkler aleyhinde asılmış bütün yazıları kabul ediyorsunuz.ben gayet iyi anladım yitiksevda fazla söze gerek yok.ve nuryuzlumu sonuna kadar destekliyorum.bu site bence artık amacanı aşmış durumda.muhsin hoca en başta bir kişiyi bile hidayetine vesile olabilirsek ne mutlu diyordu.acaba olabildimi çok merak ediyorum.burada kürt olmayanlar ve de sizin paylaştığınız görüşleri paylaşmayanlar ileri dercede hakarete ve ayrımcılığa maruz kalıyor onu anladım ben.benim üzüldüğüm nokta hiç bir kötü niyeti olmayan değerli bir kardeşimizi defalarca üzdünüz ve ben buna vesile oldum çünkü benim sayemde üye olmuştu buraya.yağmur sancağı bayan diye sitedeki herkes savunmuştu ona haksızlık edliyor diye.nuryuzlumde bayandı ve onada haksızlık ediliyordu kimsenin sesi çıkmadı malesef.nuryuzlum faşist değildir yineliyorum.onun amacı islam davasıdır ben buna şahidim.ilsami tebliğ ederkende türk kürt ayrımı kesinlikle yapmaz.
Alt 02 Eylül 2009, 17:57   Mesaj No:14
Medineweb Üyesi
Takdir Et:

İnş bu IRKÇI VE DEVLETÇİ kafadan sıyrılıp GÜZEL TEMİZ MÜSLÜMANLARDAN OLURSUNUZ..Dilerim TÜRKLÜĞÜNÜZLE GURURLANMAK ve DEVLETİN KİRLİ IRKÇI politikalarını savunma zelilliğinden MÜSLÜMANCA VE ADİLCE DEVLET TERÖRÜNE karşı çıkMA ONURUNA NAİL OLURSUNUZ...

ALLAH SİZİ DEVLET VE ÖRGÜT TERÖRÜRÜN arasında kalmış MAZLUM KİTLELERİN çığlığı eylesin...

Allah sizi NE TÜRKÇÜ NE DE KÜRTÇÜLERDEN eylesin...

Allah sizi BU TC denen sistemin MÜSLÜMAN HALKIN başına ne belalar açtığından ve DİNSİZ İMANSIZ BİR NESİL kurguladıklarından ve bunun da başında MİLLİYETÇİ KADROLARIN geldiğinden haberdar eylesin..

ALLAH SİZİ MUVAHHİDLERİN yolunun yolcusu eylesin...

Biraz Tasavvufçu biraz Milliyetçi Biraz devletçi Biraz sağcı biraz Türkçü BULANIK KİMLİKLERDEN SAHİH İSLAM KİMLİĞİNE GEÇİŞİNİZİ NASİP ETSİN..

ALLAH YOLUNUZU AYDINLATSIN kardeşim...
Alt 02 Eylül 2009, 18:00   Mesaj No:15
Medineweb Üyesi
Takdir Et:

Anlaşılan Anlaşılmıştır...

Kimin nerde durduğu da daha iii ortaya çıkmıştır...

Bundan sonrası HERKESİN KENDİSİNE KALMIŞ...konuyu kapatıyorum...

Açacağım ve tartışmaya sunacağım KÜRT SORUNU konusuna SEHERYELİ VE NURYÜZLÜMÜ özellikle beklerim...

Uzaktan KONU AÇARAK KARŞILIKLI SİNİR GERME SAVAŞINI BIRAKIN..

Karşılıklı güzel güzel KONUŞUN ...NE IRKÇI NE DE KÜRTÇÜ yazıları siteye asmayın...

selametle..
Alt 28Haziran 2016, 16:56   Mesaj No:16
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4525
Beğendi:6114
Takdirleri:24126
Takdir Et:

İsim:  Cl30d1cWQAAgG3L.jpg
Görüntüleme: 35
Büyüklük:  68,6 KB (Kilobyte)
mehmet akif2 ve Mihrinaz beğendiler.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 30Haziran 2016, 13:49   Mesaj No:17
Medineweb Sadık Üyesi
iklimya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:iklimya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 90
Üyelik T.: 21 Ağustos 2007
Konular: 114
Beğenildi:31
Takdirleri:112
Takdir Et:

Esma Hanım biz müslümanlar olarak ahmaklığa devam edersek bu kavga torunlara kadar gidecek.
Rabbim cümlemize uyanış nasip etsin.
Esma_Nur ve Mihrinaz beğendiler.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)