Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Makale ve Köşe Yazıları

Konu Kimliği: Konu Sahibi AŞK'ÜL İSLAM,Açılış Tarihi:  23 Şubat 2009 (20:29), Konuya Son Cevap : 25 Şubat 2010 (23:20). Konuya 5 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 23 Şubat 2009, 20:29   Mesaj No:1
Medineweb Sadık Üyesi
AŞK'ÜL İSLAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:AŞK'ÜL İSLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38
Üyelik T.: 30Haziran 2007
Arkadaşları:0
Konular: 245
Beğenildi:29
Beğendi:0
Takdirleri:146
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart İLAHİYATÇI / RESULLAHA MEKTUBUMDUR

İLAHİYATÇI / RESULLAHA MEKTUBUMDUR

• insanlık kan ağlarken,baba evladını diri diri gömerken,cehaletin vahşetin en koyusu yaşanırken,
putperestlik,zülüm,anarşi kol gezerken,zifiri karanlıkla boğuşurken,güneş gibi sen doğdun ya RESULLALAH (sav)….

• İnsanlığın en vahşi asrını,asrı saadete Sen çevirdin YA RESULLALAH(sav)…

• Öz kızını diri diri gömen ömer bin hattab’ı ,adalet piri,takva deryası yapan,seni öldürmeye
gelip,islamla dirilen hz.ömer’i (ra),hamurunu sen yoğurdun,yüzkarası bir toplumu kiyamete
kadar emsali görülmeyecek bir ümmeti sen tesis ettin YA RESULLALAH(sav)…

• Bilali habeşiyi,selmanı farısıyı,suheybi rumiyi ve nice mazlum ve köleleri kardeşin ilan ederek,
arabın aceme üstünlüğü yoktur,üstünlük ancak takvadadır buyurarak,IRKÇILIĞI FAŞİZMİ KÖLELİĞİ
lanetleyen,ÜMMETÇİLİĞİ KARDEŞLİĞİ tesis eden sen oldun YA RESULLALAH(sav)…

• İnsanlık esfelesafilin yaşarken,onları eşrefi mahluk seviyesine sen getirdin YA RESULLALAH(sav)…

• Kadın hayvandır,şeytandır,necistir,pistir,insan değildir diyen şeytani düzenleri islam tokadı
ile yerle bir ederek:”cennet anaların ayağı altındadır” buyurarak kadını tahtına layık
konumuna sen oturtun YA RESULLALAH(sav)…

• İlk insan hakları dersini dünyaya sen verdin,cehaletin babasını sen yok ettin,zalimin kafasını
sen kopardın,mazlumun gözyaşını sen sildin,faizi,putperestliği,kula kulluğu,fuhşu, sen yok
ettin YA RESULLALAH(sav)…

AMA IZDIRABIM VAR BU ASRI ŞİKAYET EDİYORUM SANA YA RESULLALAH(SAV);

1. asrı saadette diri diri TOPRAĞA GÖMMEKTEN kurtardığın çocukları, bu zalim asır diri diri cehenneme

gömüyorlar:cehaletle,uyuşturucuyla,dinsizleştirmek le,tinerle,afyonla,eroinle,fuhuşla,din düşmanlığıyla….
Ebu cehilin öldürdüğü çocuk masum idi ve cennete gidiyordu.ama bunların öldürdüğü çocuklar cehenneme
gidiyor!!!!ebu cehilin, firavunun öldürdükleri daha şanslı!!!çocuklarımız mahşer gününde ey zalim
anne babalar ben firavunun öldürdüğü çocuk kadar bile şanslı olamadım, katiller diyecekler!!!!!!!.İMDAT YA

RESULLALLAH(SAV)……..

2. EBU CEHİLİ öldürdün ama, ebu cehiller ,ebu lehebler,Abdullah bin sebeler,firavunlar bu asra
hakim oldu .. İMDAT YA RESULLALLAH(SAV)……..

3. tüm insanların adem (as)dan olduğu hepimizin topraktan yaratıldığını,ırkçılığın haram olduğunu
öğrettin…bunlar ormanda kuyruklu maymundan olduklarını ilan ettiler,hayvan oğlu olduklarını kabul
ettiler,ve yıllarca eğitim adı altına bunu çin işkencesi gibi bize de tattırdılar ….
İMDAT YA RESULLALLAH(SAV)……..

4. ırkçılığı yasakladın,ümmet iken üç kıtaya hükmettik!!!!faşizmi icat ederek kan gövdeyi
götürdü,şimdi karılarına bile hükmedemiyorlar ….el EMAN YA RESULLALLAH(SAV)……..

5. Cennet anaların ayağı altındadır buyurarak kadını kutsallaştırdın.bunlar kadınları fuhuş
bataklığına batırdılar.resmi vesikalı fahişe icat ettiler …….el EMAN YA RESULLALLAH(SAV)……..

6. hayvanlaşan insanlığı insanlaştırdın,BU İZM’LER insanları hayvanlaştırıyorlar…..
ilkokuldan ta üniversiteye kadar ders kitaplarında ALLAHTAN KORK sözcüğüne rastlanmıyor!!!!!
el EMAN YA RESULLALLAH(SAV)……..

7. mazlumun gözyaşını sildin,bunlar mazlumun gözyaşı üzerinde yüzüyor,yaşama şanslarını
mazlumun gözyaşına bağlamışlar…... İMDAT YA RESULLALLAH(SAV)……..

8. SANA MÜŞTAKIM, HASRETİM,SENİ ÇOK ÖZLEDİM,SANA KAVUŞMAYI ÇOK İSTİYORUM,SANA KAVUŞMAYA
UTANIYORUM,SANA LAYIK OLAMADIM, ÜMMETİM DİYECEKMİSİN DİYE!!!AĞLATMA BİZİ YA RESULLALLAH(SAV)….

9. GÜNAHKARIM,ÖDEVİMİ YAPAMADIM,SANA LAYIK ÜMMET OLAMADIM,”KİŞİ SEVDİĞİ İLE BERABERDİR” dedin;
VALLAHİ SENİ YERYÜZÜNDE HİÇ BİR VARLIKLA BİR TUTMADIM,ÜMMETİNİ SİYAH BEYAZ KIRMIZI AYRIMI
YAPMADIM,HEPSİNİ KARDEŞ BİLDİM,ALLAH İÇİN SEVDİM.ALLAH İÇİN NEFRET ETTİM.BENİ SEVDİKLERİMDEN
AYIRMA YA RESULLALLAH(SAV)…..

10. VALLAHİ SON NEFESİME KADAR İSLAMIN HİZMETKARI OLACAĞIM.ŞEFAATINI BENİM GİBİ
GÜNAHKARLARDAN MAHRUM ETME YA RESULLALLAH(SAV)………

11. BU GECE DÜNYAYA TEŞRİF ETTİN.ANAM BABAM,CANIM,RUHUM SANA(SAV) FEDA OLSUN.HOŞ
GELDİN GÖZLERİN NURU,KALBLERİN SURURU,MAZLUMLARIN SIĞINAĞI, ZALİMLERİN

,KAFİRLERİN,PUTÇULARIN,IRKÇILARIN,FAŞİSTLERİN,ATEİ STLERİN,ATAİSTLERİN,İZMLERİN,DARWİNCİLERİN,
MAOCULARIN,KOMUNİSTLERİN,MASONLARIN,STALİNCİLERİN HİDAYET REHBERİ,HOŞ GELDİN…..

ilahiyatçı

syglr

Not : Forumda daha evvel yayınlanmıştır, İLAHİYATÇI başlığı altında düzenlemek istedim..
sYGLR.. (yAĞMUR )

Konu Sahibi AŞK'ÜL İSLAM 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
İnsana Tapmanın Kuranı Kerimdeki Karşılığı Kur'ân-ı Kerim Genel Medineweb 1 2710 01 Ocak 2013 16:58
Muhammed ve İnançlılar / Röportaj Anket'ler-Röportaj'lar EyMeN&TaLhA 1 2626 02 Kasım 2010 01:14
Ebuzerr / (Ali Şeriati) Ashab-Kiram(r.a) Mihrinaz 5 4605 16 Temmuz 2010 01:33
BAKMAK YETMEZ.... Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler Mihrinaz 4 2098 24 Nisan 2010 15:15
İN'SANLARDAN... Serbest Kürsü Beytül Ahzan 3 2054 02 Mart 2010 22:27

Alt 11 Mart 2009, 11:43   Mesaj No:2
Medineweb Emekdarı
Emekdar Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Emekdar Üye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16627
Üyelik T.: 11 Şubat 2012
Arkadaşları:2
Konular: 315
Beğenildi:48
Takdirleri:149
Takdir Et:
Standart RE: İLAHİYATÇI / RESULLAHA MEKTUBUMDUR

Peygamberimizin tüm güzelliklerini anlamaya ve uygulamaya hizmet etsin tüm müminler özelliklede hicri takvime göre peygamberimizin doğduğu bu mübarek haftada...
Alt 11 Mart 2009, 11:46   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
Emekdar Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Emekdar Üye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16627
Üyelik T.: 11 Şubat 2012
Konular: 315
Beğenildi:48
Takdirleri:149
Takdir Et:

Resulullaha Ümmetin olan ihtiyaçlarını çok güzel dile getirmişsin Allah bizi ona ümmet olma şuuruyla yaşatsın.Parçalanmış ümmeti vahdet bayrağı altında birleştirsin amin.
Alt 23 Ağustos 2009, 15:55   Mesaj No:4
Medineweb Sadık Üyesi
AŞK'ÜL İSLAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:AŞK'ÜL İSLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38
Üyelik T.: 30Haziran 2007
Arkadaşları:0
Konular: 245
Beğenildi:29
Takdirleri:146
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Bunu okumaktan ve haykırmaktan hiç bıkmayacağım canım abim...
Mekanın cennet olsun....
EN SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE....
Alt 25 Şubat 2010, 22:41   Mesaj No:5
Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1161
Beğendi:331
Takdirleri:7457
Takdir Et:

Kainatın iftihar tablosunun bu karanlık dünyaya teşrifinin yıldönümün,islam aleminin uyanışına vesile olması dileğiyle,tüm müslümanların gözü gönlü imanı aydınlık olsun..
salat selam Resulullah sav in üzerine aline ashabına...
bu güzel mektub güncellenmeli.
Alt 25 Şubat 2010, 23:20   Mesaj No:6
Medineweb Sadık Üyesi
kurtmehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:kurtmehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5446
Üyelik T.: 30 Kasım 2008
Konular: 73
Beğenildi:19
Takdirleri:10
Takdir Et:

11. BU GECE DÜNYAYA TEŞRİF ETTİN.ANAM BABAM,CANIM,RUHUM SANA(SAV) FEDA OLSUN.HOŞ
GELDİN GÖZLERİN NURU,KALBLERİN SURURU,MAZLUMLARIN SIĞINAĞI SENSİN YA RESUL,ALLAH (allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali muhammed)

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: