Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > .::MEDİNEWEB YAZARLAR ODASI.::. > Yazarlar > Zülküf Arslan

Konu Kimliği: Konu Sahibi ZÜLKÜF ARSLAN,Açılış Tarihi:  20 Aralık 2015 (19:54), Konuya Son Cevap : 22 Aralık 2015 (07:01). Konuya 22 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı7Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 21 Aralık 2015, 07:24   Mesaj No:11
Medineweb Emekdarı
Allahın kulu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Allahın kulu_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 33478
Üyelik T.: 09 Kasım 2013
Arkadaşları:29
Konular: 164
Beğenildi:1153
Beğendi:1570
Takdirleri:5244
Takdir Et:
Standart Cevap: TERÖR KiMİN İŞİNE YARAR.

Alıntı:
ZÜLKÜF ARSLAN Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Terör nedir ; bozgunculuk

Kuranda Şanı yüce alemlerin rabbi olan Allah ekini ve nesli bozarak bozgunculuk çıkaran ve yeryüzünü FESADA verenlere neden bunu yapıyorsunuz dediğinizde TERÖR ÇIKARANLAR ; Hayır biz ıslah edicileriz derler.

Peki bu gün yeryüzünde biz ıslah edicileriz diyenler kimdir ;

ABD,NATO,BİRLEŞMİŞ MİLLETLER VE ENSON 33 SÖZDE MÜSLÜMAN ÖZDE LAİK DEMOKRATİK YAHUDİ VE HIRISTİYALARLA DOST OLAN DOLAYISIYLA ONLAR GİBİ OLAN UŞAKLARI...

Bu ıslah ediciyiz diyenler, IRAK TA 2 MİLYON,

suriyede,1 milyondan fazla

Afkanistanda yüzbinlerce,LİBYADA ,mısrda

mymaar,tatani,filistin ve dahası ülkelerde neyi ISLAH EDDİLER,yoksa yeryüzünü fesada mı verdiler.

İşte bu işleri yani yeryüzünü fesada verenlerde teroristtir.

İslam dininin aslını kimden öğrendikse ,o dinin teferruatınıda aynı kişi ve aynı mütevatirden öğrenmeliyizki KAVRAM KARGAŞALIĞINDA,aldatılmayalım.

Yani ilk adımımızı belirleyecek olan KİM VE HANGİ BİLGİ KAYNAĞI OLMALI DIR.Son rasul Muhammed as dır. O nun ashabı ve bu yol üzerindeki mütevatir den öğrenmeliyiz.

FESAT VE FESAT MECLİSLERİ [LAİK DEMOKRATİK DARUN NEDVELER ]

TERORİSTLER İSE BU MECLİSLERİ YÖNETEN LER VE BATI HIRISTİYAN YAHUDİ UŞAKLARI...

İşte kavramları kimden öğreneceğimizi çok iyi belirlemeliyiz.

Örneğin şehidlik ve şehadeti YASİR AİLESİNDEN Mİ, yoksa LAİK DEMOKRATİK DARUN NEDVE MECLİSİ VE ORANIN MİLLET VEKİLLERİNDEN Mİ..

Bu soruyada azda olsa bilgisi olan doğru cevabı bulmuştur....

not.yukarda yorum yaptığını zanneden ve bundan sonrada yapacak olanlar kimsenin kutsalına küfretme hakkına sahip olmadıkları için YA YORUM YAPMASINLAR YADA YÖNETİCİLER ONLARIN MESAJLARINI SİLSİLER BU BİR RİCADIR...
Kutsadiginiz pkk
Yollara mayin doser
Okul yakar
Hastane bombalar
Kucuk cocuklari kacirir
Laik duzen
Size hastane yapar
Bedeva elektirik su verir
Yiyecek verir
Terorist kim belli

Siz kuzu postuna burunmus kurtsunuz

Allahim pkkyi kahret .yok et amin yazamayanlar iste onlar teroristir

Vakit namazinizi kildiniz mi?
Ebu Hüreyre'den (r.a.) rivayetle:
Mü'minin durumu yeşil ekin gibidir. Rüzgar ne taraftan gelse onu eğer. Rüzgar durduğunda doğrulur. Mü'min de böyledir. O da bela ve musibetlerle eğrilir. Kafirin durumu ise çam ağacı gibidir. Allah dilediği zaman sert ve dik durur. ][Bela ve musibetlere uğramaz.
Alt 21 Aralık 2015, 07:33   Mesaj No:12
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: TERÖR KiMİN İŞİNE YARAR/ZÜLKÜF ARSLAN

Benim kutsalimi Allah ve Rasûlullah ve bu iz üzerinde olanlar belirler.anlaşilan sizin kini ise laik atalarınız.sizin gibi birisine söyleyecek bir sözüm yok ve artık attığınız iftiradan dolayi size cevapta vermeyecem .Çünkü iftiracisiniz ...
Alt 21 Aralık 2015, 08:03   Mesaj No:13
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Bir onceki yazimda yukarda yazdiklarimi yazip silmistim.
Ozet olarak allah cc pkk ya hizmet edenlerin elini kurutsun .
Allah cc sabredenlerle beraber
Siz tuzak kuruyorsunuz allah tuzak kuranlarin en hsyirlisidir.
Neden asri saadet gibi degilize ornek olarak
Asri saadet her seyi egitilerek gorerek yasayarak aldi bir nevi universite ogretmenleri efendimiz sav onlarin her birine ozel ogretmenlik yspti
Hepsi nasil davranacaklarini yasayarak bizzat ogretti
Simdi ise egitim yarim oldugu icin insanlar yon bulamalar
osmanli bana gore islamin halifesidir.osmanliyi bitiren ne yazikki seyhul islam olarak kendini tanitan icleri munafik yada yahudi kafirlerin yonetmesiyle son bulmustur

Benim atam fatih ve askerleridir.
Iftira degil siz yazdiniz
Teror kim laik duzen ataturk size gore
Peki laik duzeni mi yik maya calisiyor
Yada kurdistan kurmak mi
Yada asri saadeti yasamak mi
Yada turkleri katl etmek mi
Biz duzelticiyiz bile demiyorsunuz
Laikci olarak gordugunuz ben iftira attiginiz ben
Milli goruscuyum

Islami yazar tek tarafli yazmaz konusmaz hak icin konusur.

Mü'minin durumu yeşil ekin gibidir. Rüzgar ne taraftan gelse onu eğer. Rüzgar durduğunda doğrulur. Mü'min de böyledir. O da bela ve musibetlerle eğrilir. Kafirin durumu ise çam ağacı gibidir. Allah dilediği zaman sert ve dik durur. ][Bela ve musibetlere uğramaz.
Alt 21 Aralık 2015, 08:15   Mesaj No:14
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Laikliği öven siz ken ,yeren benim. Osmanlının şeyhulislamlarinada iftira atacak kadar zavallısiniz. Osmanlının hangi şeyhulislamli munafik bunu delillendirmeseniz şeyhulislamlarada iftira etmiş olursunuz.tarih bile bilmeyen kulaktan dolma zanlarinizla bari o güzel insanlara iftira atmayın. Buyrun iftiraci degilseniz hangi seyhulislam neye göre munafik delillendirin....Osmanlının son şeyhulislami Mustafa Sabridir oda müvahhiddi. ..hemde senin laik atalarina karşı cikacak kadar muvvahhiddi.
Alt 21 Aralık 2015, 08:32   Mesaj No:15
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Sizin agzinizla yazdim.laik duzen yada turkler
Sizin bakis acinizdi bu bnm degil
Seyhul islam liderleri yani tarikat adi altinda kendini hoca olrak tanitan kisiler yikti
Sonra laik duzen geldi
Duzmece islamiyet kitaplari yazildi
Hepdi yavas yavas hissetirilmeden yapildi
Birde erbakan Hocanin bir sozu varfir
Sen emperyalizme hizmet ettigini bile anlamazsin
Son seyhul islam degil sorun
Yavas yavas devdirme ile uyuta uyuta milleti
Duzeni kurdular
Seyhul islam buyuklerimiz tenzih ederim
Seyhul islamin kotu eller eline gectigini yoneten duzenler de oldugunu dusunuyorum.

Alt 21 Aralık 2015, 08:47   Mesaj No:16
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Mesala fetva ile alevilerin katli vaciptir
Bu soz belki iran icin soylenmis olsada bu fetva yanlis anlasilmis ve ulkede kiyim olmamis mi bunu yapan vezir degil mi
Yinede en dogrusunu allah bilir

Alt 21 Aralık 2015, 08:59   Mesaj No:17
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

İslami Erbakandan değil Allah ve rasulunden ve bu iz üzerinde olan mutevatir lige uyan yoldan delili yle okuyarak öğrenirseniz batılı ve hakkı ancak öyle ayırabilirsiniz. Yoksa Türkler ve Kürtler ve diğer mazlum haklar hep kandirilir.sizde mazlum değil zalimden yana olursunuz.dini nerden kimden öğreneceğiz e dikkat edin yoksa bilmeden haksızlık yaparsınız. Selam ve dua ile kalın.
Alt 21 Aralık 2015, 13:01   Mesaj No:18
Medineweb Üyesi
Durumu:f_hoca isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 51878
Üyelik T.: 03 Aralık 2015
Konular: 47
Beğenildi:26
Beğendi:18
Takdirleri:10
Takdir Et:

Müzakereler kanıt zeminine oturtularak kaliteye adım atabilir. Kanıt zemini yoksa kaygan tartışmalar neticesi konu her zaman ki gibi gerginlik ve banlanma ile sonuçlanır. İçi boş ve bizlere ezberlettirilen kanıtsız ezberlerden vazgeçip tarafsız vicdanlıca yazmak yakışır.
İki hocamızın olgun ve saygı hissettiren çalışmalarından zevkle faydalanmak heyecanı oluştu bende. Lütfen konuyu germeden bizi mahrum etmeden baltalamadan devam fırsatını verin.
Terör kelimesi açılımına bencilce anlamlar yüklenilirse ortaya futbol taraftarı psikolojisi çıkar. "Benim teröristim seninkini döver. Benim teröristim daha sevimli. Benim teröristim seninkinden kara." Doğru bir düşünce olamaz.
İslam tarihinde bu günkü İsrail'in terör devleti gibi devletler yok muydu? Emeviler'de, Abbasi'lerde,Bir kesim Osmanlı'larda Ömer bin Abdülaziz hariç hangi padişahın yönetimi terörist değildi? (Lütfen takımına gölge eder psikolojisi ile futbol fanatiği gibi kimse itiraz etmesin. Tarihi kaynaklarda bunların kanıtlarını bir bir sergileriz)
İslam tarihinde tüm devletlerin ana politikası "bi taraf olan bertaraf olur" ile hareket etmedi mi? kendi kardeşini daha baliğ olmadan öldüren fatih değil mi idi? o baliğ olmayan çocuk geleceğin teröristi idi fatihin gözünde. Yerine geçecek korkusu ile kaç (kardeş amca dayı ) kişi öldürüldü? İslam devlet başkanı iken Kâbe'nin tepesine çadır kurup orda içki içeceğine yemin edip ama bunu başaramadan öldürülen haşmetli halifetullah'ınız kimdi?
Bir Müslüman olarak PKK'yı benimsemem mümkün değil ama tamamen da haksız görmüyorum. PKK 90 yıllık T.C. tarihinde ayaklanan 29.cu Kürt isyanı ise şapkamızı önümüze bırakıp tefekkür etmemiz gerekmez mi? biz nerde hata yaptık? Neden bu halk susmuyor? Neden Bu halk sürekli sancılı? üç beş çapulcu dediğimiz bu terör örgütü neden 30 bin tane Kürt gencini yanına almayı başarabiliyor? neden Karadeniz'de tutunamıyor da bölgede 40 yıldır tutunabiliyor? neden tc nüfusunun yüzde 13 'unun oyunu alabiliyor?
PKK dinsizdir imansızdır diyeceğinizi duyar gibiyim. Peki şeyh Said'de mi dinsiz idi? Bediüzaman da mı dinsiz idi 50 yıl zindanlarda çürüttünüz mezarı bile yok? Kürt İslam alimlerin kökünü neden kuruttunuz?

Öz eleştiri yapalım Allah için. Ben PKK'yı onaylamam demiştim. Tarafsız bakalım Allah için adil olalım. Neden Böyle olduk? Neden bu kan kin? Neden vatanımızın düşmanları aleyhimize maşa olarak kullanıyor? neden ekonomimiz savaşa aktarılıyor? neden binlerce polis asker toprak altında? neden doğuda hemen hemen her aileden bir genç toprak altında?neden şehit aileleri nerdeyse Türkiye nüfusunun yüzde 20 si? Neden Neden!
Çözüm bulalım artık.:((
Yitiksevda ve Mihrinaz beğendiler.
Alt 21 Aralık 2015, 17:09   Mesaj No:19
Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:

Alıntı:
ZÜLKÜF ARSLAN Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Terör ne demektir,insanlar neden terorist olurlar..

Kahramanlık nedir,kahraman kime denir.

Tabiki bu her iki soru farklı iki topluma sorulunca farklı sonuçlar elde edilebilinir.

Bir tarafın terorist dediğine diğer taraf kahraman,şehid diyebiliyor ve öylede görüyor.Bir tarafın kahraman dediğine diğer tarafta terorist diyebiliyor.

Türklere sorunca pkk terorist,kürtlere sorunca ezilen halkın sesi ve öyle bir ses ki canı pahasınada olsa bu zulmu kaldırmak için ortaya canını koyan kahramanlar..

kürtlere Tc askerini polisini sorunca onlara göre yıllarca halkı ezen,aşağılayan zalimlerin zulum neferleri yani terorist,türklere sorunca kahraman şehidler...

Bunları Allah a sorunca...nisa 76 müslümanlar Allah yolunda,kafirlerde tağut[laik demokratik sistemler için savaşırlar..

Kim hangi sistem[DİN] uğrunda ölürse mükafatınıda ondan beklemeli.....Ki Allah mahşerde hesapta bunu öyle yapacağını bildirmiş ve KİMİN SİSTEMİ[DİNİ],HAKİMİYETİ için öldüyseniz gidin mukafatınızı onlardan isteyin ,bir bakın size dünyada vaad eddiklerini burda verecek güçleri var mı..

Laik ve demokratik sistem ve egemenliği gökyüzünde Allah a ,yeryüzündede kendi meclis ve mebuslarında görenler ,bu sistemlerini ayakta tutmak için ilk başta tahakkümü altına aldıkları halklar arasında bir gruba ayrıcalıklıklar tanır,başka bir gurubuda bunlara karşı pofpoflar.

Bu işlemi yaptıkdan sonra bir tarafı terorist,bir tarafıda kahraman ilan eder.Hele birde o toplumların ahiret inançlarıda varsa işte bu TAĞUTLAR ın işi dahada kolaylaşır.

Çünkü ahiret inancı olan toplumlarda ,ahirette mukafat yeri olan cennet vardır.Burayada şehidler girer.Tabi bu şehidlik Allah ın ve rasulunun tarif ettiğinin dışında bi tarifle bu tağutların aldatıcı belam tayfası tarafından yapılıp halka yutturulur.Halk tağutlar ve onların laik demokratik sistemlerin devamı için ölüp öldürülürken BELAMLAR ortaya çıkar ve bu batılı hak gibi gösterip bunların Allah için öldürüldüğünü anladıp halkı aldatırlar.

Diğer taraftakiler ZATEN TERORİST....

sonuç,TÜRK VE KÜRTLER laik ve demokratik şirk dini havarileri tarafından kandırıldınız...

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

kendi dinleri ugruna ölenleri cok güzel analiz etmişssiniz hocam..kaleminize sağlık.
Alt 21 Aralık 2015, 17:54   Mesaj No:20
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Kendi dinleri ugruna olenler kimler acar misin

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: