Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ocak 2011, 18:14   Mesaj No:74

kamer34

Medineweb Sadık Üyesi
kamer34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:kamer34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13038
Üyelik T.: 14 Aralık 2010
Arkadaşları:9
Konular: 41
Beğenildi:6
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Tagut düzende oy kullanmak şirk midir ?

tağuti düzenlerde yöetimlere talip olmak ha hollanda olmuş ha türkiyede ne olmuş ne fark eder

siz türkiyede islama bu islam aykırıdır bun dinimiz gereği uygukamayalım diyebildinizmi

yani hollandada yada başka tağuti bir sistemde yeönetime talip olduğunuz vakit bu erkek erkeğe olan hükünm sizin karşınza gelecek bunu göremiyormusunuz bunu anlatmaya çalışıyorum

ama biz böyle bir yasa olsaydı bunu uygulamazdık derseninz bende yaaalaaan koskoca yalan derim

dedimya allahın şeritine aykırı uygulamdığınız bir tek yasa gösterin

arkadaşım ağzımızdan çıkanı kulağımız duysun lütfen

o tağuti sistemler pistir necistir bir müslüman bunlara talip olmaz biraz düşün öyle cevap yaz

ben senin iyiliğini istiyorum seni şahsen tanımam etmem ama kendimize yazık etmeyelim

hiç peygamber kralın dinine girermi

benim güzel abim beni nefsimle başbaşa bırakma kızıyorum kötü kelimeler yazacam

ama inanın sizinle şahsi bir mülazam olamaz

ben bunlara bu iftiralara dayanamıyorum daralıyorum. bak güzel abim bütün peygamberler tağutlara savaşmışlarıdr kuran peygamber kıssalarını hikaye olsun diye vermez.

onların tağutların karşısındaki hak ile batıl mücadelesini anlatır bunlardan dersler çıkarmamızı ister
lütfen güzel Abim bu şeytanın dostlarına kanmayalım

daha önce demiştim tağutların bir ayağıda allahın adını kullanarak insanları kontrol altında tutarlar

yaşınız kaç bilmiyorum

ama size abim diyorum iyice bir düşünün o erkek erkeğe olan ilişkileri allah şahidmidr abartmıyorum

az bile değiniyorum
ben hergün işten evime otobandan gider gelirim onların yolun kenarında arabalrın içinde çallıklarda milletin gözü önünde pislikleribini göryorum

işte tağuti rejimler böyledir bunlara göz yumarlar bunların nikahını kıyarlar bu gerçek