Konu Başlıkları: Evleneceklere!/Muhsin Arslan
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Şubat 2011, 22:02   Mesaj No:13

Ulu'l Emr

Medineweb Üyesi
Ulu'l Emr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Ulu'l Emr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 785
Üyelik T.: 07 Şubat 2008
Arkadaşları:4
Konular: 6
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Evleneceklere!

Alıntı:
DurHele Üyemizden Alıntı Mesajı göster
yatağa ayakkabı ile girmek istiyorum..saat başı diş fırçasından kurtulmak istiyorum.haberleri izlerken bayan spiikerin gözlerine bakarak haber izlemek istiyorum.bir davete gittiğim zaman gardiyan olmasın istiyorum.08 yaş gurupları gibi 22:00 uyumak istemiyorum,gece sessizliğini pc başında tadını çıkarmak istiyorum.günde 15 kez "bu gün nasılım?" cevaplarını vermek (her gün öss) istemiyorum.işten dönerken gurul gurul isyan eden midenin tadını çıkarmak istiyorum,aç karnına 45 dakika çiçekçi aramak istemiyorum.telefoblarım özgür olsun istiyorum.kimse rehberimi mesajlarımı kurcalamasın istiyorum.
baş editörüm evlenirsen eğer,BUNLARIN HEPSİ HAYATINA GİRECEK.
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

sen bi DURHELE orda ... sen evine ve yatağına ayakkabıyla mı giriyosun?? ayrıca evlendiğinde tv spikerine baktığını eşin mi görecek (tv spikerine ne amaçla baktığını da anlamadım) ?? pc başında çok fazla zaman harcamak iyi değil zaten.. ömrün boyunca öss çalışcak değilsin yaa, 45 dk çiçekçi aramak güzel bişi gibiymiş gbi anlatıyorsun ayrıca çekindiğin bişey mi olacak ki telefon ve sms kurcalanmasın??

DURHELE eğer bunların hepsi hayata geçecekse ben de DURHELE ben neden evlenmiyorum deyip hemen evlenmeye karar veririm