Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Nisan 2012, 23:04   Mesaj No:38

Yitiksevda

Medineweb Emekdarı
Yitiksevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Yitiksevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2
Üyelik T.: 10 Nisan 2008
Arkadaşları:3
Memleket:MALAZGIRT
Konular: 295
Beğenildi:124
Beğendi:24
Takdirleri:153
Takdir Et:
Standart Cevap: 18.Haftanın Misafiri Yitiksevda ^^

Alıntı:
mehmet akif2 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
yitik sevda misafirliğiniz hayırlı olsun

ben bu forumda sizin gibi bilgili kişileri çok takdir ediyorum

allah ailenizle daha mesut eylesin inşallah

eğer özele kaçmıyorsa ben sizin eğitiminiz ve mesleğinizi öğrenmek istiyorum
Allah Razı olsun Ablam. Dünyevi ilimler hususunda okumam gereken dönemlerde maddi imkansızlıklardan dolayı istediğim kadar okuyamadım. Şu an halen öğrenciyim Alparslan Üniversitesi İnşaat Teknolojisi bölümünde ama bu gidişle kızlarım ile beraber bitirecem gibi..

İslami ilimler ile tanışma sürecim 93 senesinde Kur'an eğitimi ile başladı ve o günden bu güne kadar hiç aralıksız olarak devam etmekteyim birilerinden bire bir eğitim almadım her zaman araştırma ruhumun bana verdiği öz güven ile istediğim ilimleri öğrenmeye gayret ettim. Osmanlıca öğrenmek istediğimde Üstadın Zülfikar eserinin el yazması ile başladığım için Matbuu formunu okumak hiç zor gelmedi genel itibari ile zor olan ile başlar kolay olan ile devam ederim...Kur'an'ı anlama anlatmak üzere araştırmaktan hiç usanmadım ve inşallah devam edecem bir konu hakkında bilgi edinmek istediğimde orjinal eserlerden bakarım ister arapça olsun ister farsça ister kürtçe ister türkçe Kur'an ile karşılaştırır sonra kabul ederim.

Arapça'da takıldığım hususlarda Site yöneticimiz Muhsin abinin Babasına müracaat eder onun engin ilminden faydalanırım...

Ticaret ile meşgulüm onbeş yıldır eczanede çalışmaktayım...

-İmam Ali- (a.s)