Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Nisan 2013, 20:09   Mesaj No:597

Zeynep Elif

Medineweb Acemi Üyesi
Zeynep Elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Zeynep Elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 24751
Üyelik T.: 10 Ocak 2013
Arkadaşları:0
Konular: 3
Beğenildi:2
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: yeterlilik sınavı istişare bölümü

Alıntı:
ilahiyatçı 1 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
mezun oluyorsan sınava girersin kpss puanına sıra gelirse tabiki.....
Cevap veren herkese teşekkür ediyorum ben bugun yetkili yerleri aradım ilk aradığım yer bayağı sinirlerimi bozdu.Mezun olmadığım için sınava giremyeceğimi hakkımın yandığını yazılı sınavına girerek sahtekarlık yaptığımı filan söyledi.Çattık yani bi deliye.

Benim sadece açıköğretimden iki dersim var kredilerim fazlasıyla yeterli ve mayıstaki sınavda inş. mutlaka geçsemde geçemesem de mezun oluyorum yani.Sonra okumuş olduğum imamhatibi aradım onlar sözlüye girebileceğimi kendilerinin mezun olacağıma dair belge vereceklerini söylediler.Ama benim tabi gene içim rahat etmedi diyaneti aradım tekrar bana bu kez çok güzel açıklama yaptılar.

Kpss puanına göre çağrılacaksınız başvuru yaparken sizden lise veya üstü belge isteyecekler o olmadığı için de mezun olana kadar başvuru yapamayacaksınız ama mezun olduğunuz da üç sene boyunca hepsine katılabileceksiniz dediler.Yani imamhtibin verdiği belge geçersizmiş.Aynı şekilde kpss puanı da gerekiyormuş yoksa kimse sınava alınmıyormuş.

Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle,hakkımda hayırlı olanı da gönlüme razı eyle amin...