Konu Başlıkları: Kutlu Doğumdan
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Nisan 2013, 23:35   Mesaj No:16

MUHACİR.

Medineweb Üyesi
MUHACİR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:MUHACİR. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 26611
Üyelik T.: 14 Mart 2013
Arkadaşları:0
Memleket:istanbul
Konular: 21
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Kutlu Doğumdan

Alıntı:
ahmetmeydani Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Eyvallah! Berhudar olasın. Ben de oradaydım. Ve oraya gelen birisi televizyonda aynen şunları söyledi." Ben bu duyguyu bir Arafatta bir de burada yaşadım." Türkiyenin dört bir yanından müslümanlar gelmişti. Yozgatlı bir müslüman böyle bir etkinliği Yozgatta da yapacaklarını söyledi. Gerçekten yaşanmaya değer bir duyguydu. Bir de şehide verdik. Allah cc mekanını CENNET eylesin inşaallah. Fiemanillah.
Rabbim ecirlerinizi kat kat nasip etsin inşaALLAH. Bende Rehbertv de izledim. progam ve mahşeri kalabalık çok güzeldir. Bir kez daha MUHAMMEDİ s.a.v sevdasını ve bu sevdaya gönül vermis peygamber sevdalıları- mustazaaf der kardeşlerimizin gayretli hizmetlerin meyvasını meydanlarda gördük bir kez daha şahid olduk Tüm türkiye şahiddir. Hele gözleri kör sağır dilsiz olanlar mecusilerin ırkçıların newroz ateşine bir kelime dahi olsun eleştirmeyenler konu islam peygamber sevdası uğruna olunca PUTLU DOĞUM deyipde islamın manevi değerlerine saldıranların yüzlerine kelimeyi tevhid haykırışlarıyla inletildi. İnşaALLAH Mayıs 5 istanbul kazlıçeme meydanında eyubi ensarin mekanında sesimizi bir kez daha MUHAMMEDİ s.a.v sevdasına baş koyan peygamber sevdalıları orda olacağız inşaALLAH. fiemanillah.