Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Ocak 2014, 20:14   Mesaj No:8

muallime

Medineweb Sadık Üyesi
muallime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:muallime isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14876
Üyelik T.: 01 Aralık 2011
Arkadaşları:13
Konular: 134
Beğenildi:137
Beğendi:67
Takdirleri:484
Takdir Et:
Standart Cevap: Cemaat ve Devlet/Bedia Özdemir Tokel

Alıntı:
fatmaeymentalha Üyemizden Alıntı Mesajı göster
hocam sizce de bu olayların zamanlaması manidar değil mi?
yani ortada karşılıklı yanlış anlaşılmalar mevcut ve biz sadece gördüğümüzü yorumluyoruz...

bu durumlarda susmak, yorum yapmamak,yangına körükle gitmemek olması gereken bunlar değil mi?
Zamanlaması sadece manidar değil,çok açık belli !ortada yanlış anlama yok herşey çok açık.

Gülen cemaatinden abiler ,güvenlik yargı bürokrasisinde özerk bir alan istiyor. Hükümetler değişse bile kendi yerleri garanti olacak bir alan .. Mafya gibi bir şey ..Müslüman Ergenekon !!

Olan şeyler çok daha karışık bence ..susalım ortalık karışmasın diyecek masumluğu çoktan aşmış şeyler var.Eğer halk desteği olmasa çoktan olanlar olmuştu..

Burada en üzüldüğüm kişiler çok az paraya fedakarlık ederek ,hayatlarını hizmete adayarak ,çalışan alttaki masum nurcular ...Olan onlara oldu.Yukarda karunlar kadar zenginler var...alttakiler ise koca kaç bin dönümlük bahçenin içindeki muhteşem malikanenin bir odasını mütevazi döşemişler ,bizim alttki gariplerde o odanın resimlerini paylaşmazlar mı :( gerçekten üzülüyorum Gözümüzü açmak lazım.

Ben 15 yıl önce de kendisinin bir hoca efendi değil. Amerikaya çalışan bir kişi olduğu kanaatindeydim..Bir kaç sohbet kasedi anlatıyor herşeyi aslında..zaman beni doğruladı..:(