Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Ocak 2014, 18:39   Mesaj No:41

zümrazülal

Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:zümrazülal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 37579
Üyelik T.: 15 Ocak 2014
Arkadaşları:1
Konular: 2
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: BAYAN ÖĞRENCİLERE...ilahiyat okumaktaki amacınız ve hedefiniz.

Alıntı:
ayşe yüsra Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Selamun aleykum ilahiyat 2. Sinif ogrencisiyim derslere calisirken ve yeterlilige hazirlanirken medineweb en buyuk yardimcim oldu. Ilahiyat okuyorum cunku ogrenmenin sonu yok, ilahiyat okuyorum cunku ogrenmeden ogretemem ilahiyat okuyorum cunku daha donanimli olmam gerek ve bu, sinavlarla vs belirli bir disiplin icersinde devam ediyor. Yeterliligi kazandim ogretcilik yapiyorum ve eger yaptigima is dersek ki ben is gozuyle bakmiyorum yaptigim isi hakkiyla yapmak istiyorum ve bu yuzden ilahiyat okuyorum.
AYŞE YÜSRA dediğin gibi iş gözüyle bakılmayacak bir iş ki,zaten müslüman yaptığı her işi layıkıyla yapandır.konu dinse bu yolda on kat dikkat ister.bu konudaki bilinçli tavrın en güzeli.yolun açık olsun

Alıntı:
Lalü Aşk Üyemizden Alıntı Mesajı göster
maşallah ayşeyüsra kardesm ayrica yazdklarnda ck dgru kesnlik hep kendmizi gelstrmelyz.sonuna karda okumalyz ki zaten ilminde sonu yok...ya bu sayfay kuranlardan Rabbm razi olsun.cünkü burrda sizleri fiziken tanimasamamda manen gercktn hssdyorum varlgnzi...hepimiwz hemen hemen ayni duygulari paylasyruz,ayni seyleri hissdyruz hepimzn yolu açk olsun dualarmzda birbrmzide unutmamaak ümidyle...bvyolda bize tecrubelyle yardmci olmaya calsan arkadaslas cok sagolun...bunun devamlarnida beklyrum kardslerm her knuda...
bende bende daha fazla arkadaşımızın geçtiği aşamaları şuanki durumlarını daha ayrıntılı bir biçimde açıklamalarını istiyorum rabbim cümlemizi muvaffak etsin.

Alıntı:
edebali Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bir mutlu son da benden olsun
ben 1999 imam hatip lisesi mezunuyum.2003 de evlendim.
aradan 10 yıl geçti üçüncü bebeğimi beklerken yeterlilki. arkasından mülakat ve kpssyle hamileliği tamamladım.daha sonra kuran kursunda sözleşmeli olarak başladım.
bu yıl 2.yılım halen sözleşmeli olarak çalışıyorum.ama ben gayet mutluyum.
Allah nasip ederse kadroya geçmeyi neden isterim biliyor musunuz?
çünkü devamlı bir şeyler öğreteceğim insanlar olacak en çok onun için istiyorum.
darısı isteyenlerin başına...
Maşallah hemde 3. bebeğinle bu yola baş koymuşsun.helal olsun.bir kaç sorum olacak.
yeterlilikte neler soruyorlar ?
mülakatlar zormu?
bunları yaparken 3

çocuk annesiymişsin anne olanlara çalışma sistemini ve nelere çalışılması gerektiğini anlarabilirmisin.
sözleşmeli olarak çalışıyorum demişsin çalıştığın kurumda konumun nedir ve hangi dersleri veriyorsun?
hafızlık varmı sende?
hangi ildesin?
sözleşmeli olarak maaşın ne kadar?
(ben bir sürü sordum ama sen içerisinden birine bile cvp versen bi fikir olacaktır bize.cvp yazmazsanda canın sağolsu