Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Nisan 2014, 15:51   Mesaj No:21

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1418
Beğendi:590
Takdirleri:598
Takdir Et:
Standart Cevap: Bu Haftanın Misafiri "eRkam_turabii" kardeşimiz

diğer misafirlik konuları na o kadar göz atmadım herhalde soru sorulmadan cevap veren ilk ben olacam kendimi az tanıtım
Nicimden anlaşıldığı üzere Adım Erkam, Van depreminden 3 gün önce görev için memlektim olan vana dönüş yaptım Taktiri ilahi gelişimin 1 günü babamı trafik kazasında kaybettim,2 gün sonra ise van depremi oldu ,Amenna ne geldiyse başüstüne dedik hayata yeniden tutulmaya başladık;
okul hayatımı sivasta bitirdim ilk görev yerim aydın sonra İstanbul ve suan Van nasip olursa vanla bitecek ümidi içersindeyim..Bir kurumda çalışıyorum adı kalsın...
Evliyim iki çocuk babasıyım 4 yaşında huseyin ubeydullah faruki diye oğlum,zeynep nisa diyede 10 aylık kızım var.
Memurluk dışında Rahmetli babamın işyerinide çalıştırıyorum hafta sonları ve hafta içleri 17 den sonrada esnafım...
Allah esnaflara yardım etsin bunuda diyim İslamdan gem vuran bazen basın yayında boy boy görünen hocaların bi gelip esnaflık yapsınlarda Müslüman esnaf kardeşlerin halini anlarlar.Bu zorlugu rağmen esnaf abiler var ki islam için davet yolunda öyle güzel çalışmaları yapıyorlar ki taktir etmemek elde değil.Yani ensesi kalınlar tv baslarında pc baslarında islami anlatmaya dursunlar halkın nezdinde öyleleleri varki hem yaşıyor hem örnek oluyorlar...
Dünya işte....