Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Nisan 2014, 18:38   Mesaj No:57

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Standart Cevap: Bu Haftanın Misafiri "eRkam_turabii" kardeşimiz

İnsanlar diyaloğum genel itibarı ile iyidir,saygı ve sevgi sınırlarını ihlal etmediğim ve edenede müsaade etmediğim süre içersinde sorun teşkil eden bir vukaat olmuyor...

Sıcak kanlı olduğumdan dolayı güleryüzlüyüm hiç tanımadığım biri bile olsa bir tebessüm karşı tarafından sertliği akan nehir gibi yumuşatır..

Genelde sizlerde bilirsiniz ki duygusal olanlar aynı zamanda çok ağlayan olur,Belki Ailemden gelen bişide olabilir Ailece duygusalız ...

İnsana muhatasıp olan ve insanlığın yapısında olan diğer olguda elbetdeki ağlamaktır insan yapı olarak sevinç veren olaylarda sevinir ,üzüntü veren olaylarda üzülen bir varlıktır,Babamın ve kızımın vefatı beni derinden sarsan ,ve üzüntüye sokan ağlama sebeblerinden biridir...

İnsanlar tatlısıyla acısıyla günleri gelir geçer lakin bazı seyler vardır hayatı boyunca hiç unutmaz,bazı şeylerde vardır ki aklına geldiğinde kafasını yerden yere vurmak ister,,

Unutamadığım beni derinden etgileyen belleğime kazılan o güzel anlarımından biri
Rahmetli babamın bana çocukken spor ayakkabı alması olacak ki !Giymedim ayakkabıyı başucumda onunla yatdım hep....Çocuk aklı işte ne demeli )

İslami dava için ailemden maldan ve candan geçerim buna taviz vermem lakin ,diğer dünyalık şeylerde çevremdeki insanlar mutlu olsun diye dinlenme saatlerimi feda ederim...

İnsanın bir hedefi olmalı ve herzaman düşünürüm Dünyadaki amacım,gayem ney ;

Hedefim den şaşmamaya çalışırım bazen insan hedeflerinden amaç ve gayelerinden sapabiliyor insan olduğundan dolayı lakin sonunda ayrıldığı ve amaç edindiği o yola tekrar dönebiliyorsa hedefin var olduğunu gözteririr...

Modern çağda insanların köleleştirildi bu devirde felsefem ebuzeri gıfarının çizgisidir ki ensesi kalınlara tokat atacak dünya yı kendine dert edenlere karşı mazlum ve fakirin hakkını onlardan fiilen olmasa bile söz ve kalble tenkit etmek onları yerlerin dibine sokmaktır..
Abla o kadar soru sormuşunki hepsinin bi seferde yorumlayamam ))