Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Eylül 2014, 11:01   Mesaj No:16

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:15
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1283
Beğenildi:11973
Beğendi:9060
Takdirleri:26837
Takdir Et:
Standart Cevap: OMU İlitam ders çalışma bölümü

allah razı olsun mehmet akif güzel temenni ve duaların için arkadaşım..

yoğunlukki ne yoğunluk arkadaşım...araba kullanmak o kadar çok işime yaradı ki anlatamam..

2 ay eşim yoktu.çocuklar okulda diğeri küçük,okul sonu programları gezileri dsen bitmiyordu.küçüğü aldım yanıma her bi işlerimi yoluna koydum elhamdülillah arabayla..

böyle zamanlarda çok büyük nimet olduğunu farkediyor insan.zamandan tasarruf..çocuk bırakmak için,

konu komşu aramak durumunda kalmadım..aradığındada kimeyi bulmaıyorsun zaten.elhamdülillah,

allahın izniyle hepsini yoluna koyduk arkadaşım..

dgs desen sadece deneme çözdüm..onuda zaten bi oturumda hiç bitirememiştim..

öylesine girdim..40 dakika önce çıktım ve yaptığım soruları hiç kontrol edemem dedim

zaten oku oku bitmiyorlar..birde tekrarlayaymam dedim ve erkenden çıktım..

nasipmiş..samsuna attık kendimizi...çocuklarda teyzesi büyüğüm 6.sınıf..ortancam 3.sınıfta..

küçük desen anne sınıfında yani yanımdaonların adına endişelerimiz vardı...lakin gördükki birbirine sıkı sıkı bağlandınmı,gönlünü,sıkıntılarını rabbine döndürdünmü üstesinden gelinmeyecek hiçbirşey yok..

okullarına ve öğretmenlerinee hemen adapte oldular..bende artık kendi düzenimi oluşturma telaşındayım..

sizlerden ayrı geçen dört ayın özeti böyle arkadaşım..

senin üstesinden gelemeyeceğin hiç bir konu bilmiyorum ben

sen ki değil 10 ders 12 dersi onurla geçmiş bir anne öğrencisin..bu derslermi gözünü korkutacak

istişare ederek,paylaşarak yine hafifletiriz yüklerimizi..Allah yardımcımız olsun...

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~