Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2015, 10:30   Mesaj No:16

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:15
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1283
Beğenildi:11972
Beğendi:9057
Takdirleri:26837
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Bu Haftanın Misafiri ''EzelinNur'' Kardeşimiz...

Alıntı:
EzelinNur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Es selamu aleykum.. Hayırlı geceler..Agır misafir geldii..Herkese cok tesekkur ediyorum..Hos buldum sag olun arkadaslar..Ben Fatma,Trabzon'dan katılıyorum..26 yasındayım.. İlahiyat mezunu olcam insallah..Gec yazdım kusura bakmayın gormedim..Foruma telden baglanıyorum surekli acık aktif gorunsem de her zaman burada degilimdir bilmenizi istedim..
Bu hafta beni iyi agırlayın bakalımm..
ve aleyküm selam...el ayak çekilince gelmişsiniz başımızın üstünde yeriniz var...inşallah güzel ağırlayabiliriz..en azından forum dostlarının en layıkıyla ağırlayacaklarından emin olabilirsiniz...ilitamla devam etmeyi düşünüyormusunuz yolunuza...

Alıntı:
EzelinNur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Mihrinaz kardesim hos buldum.Cok naziksin..gullerin boceklerin ciceklerin balonların icin cokk cokk tskler...

rica ederim...çiçeksiz böceksiz misafir karşılaması olurmu hiç .. aslında futbılcu nun sorularını görünce eyvah bu misafir ebeden gelmez diye düşünmüştüm..şaka bi yana sorularda çok güzeldi sağolasın futbolcu kardeş..içten cevaplarınızada teşekkürler...

sorularımız sizi beklemiş ona göre..daha ikramlık sorularımız var yolda neyse gözünüzü korkutmayalım...eymentalha editörümün sorusunun cevabını bende bekliyorum...selametle..

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~