Konu Başlıkları: Deşifre-Medineweb
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Kasım 2015, 15:33   Mesaj No:184

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 580
Beğenildi:4751
Beğendi:6421
Takdirleri:25493
Takdir Et:
Standart Cevap: Deşifre...

Aşağıdaki resimde görülen başı açık ultra çağdaş teyzemiz başörtüleri görünce yüzüne vuran içindeki fitneyi nasılda kusmuş bakın.
"Konağın duvarında konağın gerçek sahipleri Hayri İnal ve ailesinin resimlerini gördüm… Gözlerime inanamadım en az 100 sene önce çekilen resimlerdeki hanımefendiler son derece medeni bir tavır ve kılık kıyafetleriyle bana gülümsüyorlarlı…
Çok mutlu olmuştum. Sonra kafamı sola çevirdim gördüğüm manzara 150 sene sonra geldiğimiz noktaydı… Yani konağın yeni sahipleri Yozgat belediyesi ve çalışanları… yeni sahipleriyle aralarına girip resim çektirdim. Yüzümdeki ifadeden ne kadar mutlu olmuşum anlarsınız zaten'' demiş..

Ultra çağdaş teyze senin gibi yobazlar yüzünden geri kaldık.hala medeniliği mini etekle oluyor sanıyorsunuz ...yanındaki ablalarımızda bir çocuk heyecanı ile nasılda mutlu poz vermişler...malesefki sende örtüneceksin bir gün o malum beze sarıp sarmalayıp yerine koyacaklar günü gelince .tabi nasip olursa o bir top bez...

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....