Konu Başlıkları: Bu Ayın Misafiri Vasat
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Ağustos 2024, 20:29   Mesaj No:95

Vasat

Medineweb Üyesi
Vasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Vasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 62825
Üyelik T.: 12 Ekim 2023
Arkadaşları:0
Memleket:Ankara
Konular: 4
Beğenildi:313
Beğendi:427
Takdirleri:4220
Takdir Et:

Alıntı:
Kara Kartal Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Oldumu bir ay🥹 dalında taze taze getirdim. Bende çok severim inciri

Herkese ikram edelim ama önce sana ikram edelim. İncir kadar güzel bir misafirlikti
Tazenin tazesi, hem de en tazesi; ben gelene kadar tazeliği gitmesin diye dalında : ) İşte düşünce güzelliğinin bu kadarı

1 ay oldu evet : ) Bazen tam bilmediğim yerlerden sorular çıktı, ama yine de az da olsa tanışık oluşumun rahatlığı işi kolaylaştırdı : ) Bunun dışında benim için zorlayıcı ama aynı zamanda verimli olanlar ise: hani şu "daha önce hiç düşünmedim" dediğim türde sorular oldu. En başta dediğiniz gibi: kendimi daha derin keşfetmeme vesile olan sorular : )

Alıntı:
Kara Kartal Üyemizden Alıntı Mesajı göster

...Editör sorularımız var çok tatlı sorular senin bile belki kendine sormadığın, kendini öğreneceğin sorular mesela ...
Bu değerli deneyim için çok teşekkür ediyorum soruları ile katılan herkese, güzel bir anım daha oldu sayenizde : )

Bu konudan yana Allah'a emanetsiniz diyerek konuya son vedamı da yapmış olayım, eski usül diğer konularda Allah izin verdikçe görüşmek üzere diyeyim Tekraren teşekkür ederim

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

"Andolsun biz bu Kur’an’ı, iyice anlaşılıp öğüt alınabilmesi için kolaylaştırdık. O halde düşünüp öğüt alacak kimse yok mu?"

[Kamer Suresi 17, 22, 32 ve 40. Ayetler]