Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ekim 2024, 22:45   Mesaj No:6

Medine-web

Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:8
Konular: 340
Beğenildi:1333
Beğendi:434
Takdirleri:9673
Takdir Et:

kırk haramilerin kravatlısı bunlar...yıllık faizlerin yuzde 50-60 larda olduğu bir sistem düşünün...bir süre nas var ben sağ oldukça nasın gerektirdiğini yapacağım diyeceksin.ben yaşadıkça faiz kavramını yok etmek için varım diyeceksin.

.....
........

baştan mı başlasak...

hani nas vardı?
hani hükümdar değil hizmetkar idiniz?
hani hz ömer adaletini temsil edecektiniz?
hani komşusu açken manda yoğurdu olmayacaktı?
hani bir yüzükle geldiniz bir yüzükle gidecektiniz?
hani çay simit hesabı ile dinsiz imansız çöp çukur harami chp'yı yıllarca örnekler verdiniz?
hani uçuyorduk kaçıyorduk fırlıyorduk avrupa bizi kıskanıyordu?
hani 40 milyar dolar verdim 40 daha veririm diyordunuz? para çoktu niye nufusun yuzde 90 ı açlık sınırı altında çöktü?
hani ean minut idi? hani ansızın gelecektik? hani esat katildi? hani sisi katildi? hani şeytanın dininden olan ırkçı mhp faşist idi?
hani hani hani.....???????????

savunma sanayinin ekonominin belini benmi kırdım benmi sattım benmi çaldım çırptım ki ben ödeyeceğim?

perde de eyyyy ıle başladığınız tüm göstermelik tehditlerin perde arkasında hepsinin ortağı olduğunuzu akkoyunlar bile anladı!!!!
hatta israil projesininin bop başkanı olduğunuzu da...

desticinin daha gündemden düşmeyen kızının mecliste işe alınması ve bir sürü deşifrelerin ayukka çıkması...

hz ömerin yedek bir elbise diktirirken hesap soran bir kadına vallahi oğlumun payını da ekledim diktirdim.islam devlet başkanı ömer bir kadına hesap verirken sizin eşinizin çantasının fıyatı 50 bin dolar.... günlük aksaray masrafınızın 3 bin 500 emeklinin maaşı iken...

varya ateist dinsiz imansız aziz nesinin tesbitine hayır demek isterdim de diyemiyorum.çünkü yeter artık diyen çıkarsa kesin fetocudur ya da pkk lıdır veya dış güçlerdir!!!!

konuya gelirsek 100 bin limiti olan adama 100 bin parası var demek değildir.parası olsa neden borç alsın ki? bu vatndaş 100 bin lirayı borç alıyor bankadan.yuzde 50-60 da faizini de ödüyor.etti 150-160 bin...bir asgari ücretlinin bir yıllık maaşı.borçtan vergi alınması ne kadar manidar ise ver(E)mem diyene anında damgası hazır TERORİST!
ey kavmim çalmasını bilmediğiniz için fakirsiniz ve hırsızlığa destek kaldığınız için de hakirsiniz.
not:kredi kartı kullanmıyorum.

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.