Konu Başlıkları: Yeni Doğan Çetesi Firavunluğu
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Ekim 2024, 14:14   Mesaj No:2

Kara Kartal

Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:2
Konular: 476
Beğenildi:3673
Beğendi:4288
Takdirleri:26058
Takdir Et:

Yeminle bunalımda buhrandayız. Hangi haberi girsem paylaşsam seçemez oldum hangisinden hangisi birinci sayfa haber oldu ülke hepsini paylaşmaya yeminln gücüm yermyr.
Allah belasını versin. Nasıl bi cetesiniz savcı basmış, gözdağı vermiş siyasilerden görüşmediği elini sıkmadigi kimse yok adamın. Dayısı olan hep işini görüyoduda gariban bu kadar babayı almıyodu be.

ADI GEÇEN O HASTANELER
Şüpheli Fırat Sarı'nın elebaşısı olduğu suç örgütünün,

Akabe Sağlık Tesisleri AŞ'ye ait özel Avcılar Hospital Hastanesi,

Özel İstanbul Şafak Sağlık Hizmetleri AŞ'ye ait Özel Avrupa Şafak Hastanesi ve Özel İstanbul Şafak Hastanesi, Medilife Sağlık Hizmetleri ve Yonca Sağlık Hizmetlerine bağlı Özel Bağcılar Medilife Hastanesi ve Özel Beylikdüzü Medilife Hastanesi,

Refik Arslan AŞ'ye bağlı Özel Bağcılar Şafak Hastanesi,
Beymed AŞ'ye ait Özel Birinci Hastanesi,
Doğamed AŞ'ye ait Özel Doğa Hospital Hastanesi,
Reyap AŞ'ye ait Özel Reyap İstanbul Hastanesi ve Çorlu Reyap Hastanesi,
Ekip Sağlık AŞ'ye ait Özel TRG Hospitalist Hastanesi,
Esenler Güney Hastanesi,
Silivri Kolan Hastanesi'nin yenidoğan yoğun bakım ünitelerini kiralayarak işletmesini devraldığı ve söz konusu hastanelerden tamamında doktorlar yerine hemşirelerin sağlık hizmeti sunduğu aktarıldı.

21 ŞÜPHELİ BEBEK ÖLÜMÜNDEN SORUMLULAR
İddianamede, şüpheliler Fırat Sarı ve İlker Gönen'in 10 kez "kasten öldürmenin ihmali davranışla işlenmesi", "nitelikli dolandırıcılık", "suç işlemek amacıyla örgüt kurma" ve 11 kez uygulanmak üzere "resmi belgede sahtecilik" suçlarından toplamda 177 yıl 6 aydan 582 yıl 9'ar aya kadar hapisle cezalandırılmaları talep edildi.

En çok korkumuz cezalarını almadan üç beş aya davullu zurnalı çıkmaları. Zalimden daha zalim bunlar. Kanım dondu valla ya