Tekil Mesaj gösterimi
Alt Bugün, 09:01   Mesaj No:3

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:15
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1307
Beğenildi:12402
Beğendi:9209
Takdirleri:28274
Takdir Et:

Yalnız ekonomiden hukuka siyaset, eğitim, sağlık, gıda, üretim, tüketim, güvenlik her alanda çözümsüzlükler ülkesi olduk, bize bir çözüm süreci gerekiyor

Ülke olarak mide bulantısı, baş dönmesi, kusma, anksiyete şikayetleri artmış meğer sebep Bahçeli'nin bu çıkışları imiş Evet muhalefet şu sözleri sarf etse ters kelepçe içeri alındıydı. Evinizin içinde dahi söylemenin yasak olduğu sözleri duyduk. Öncesi sonrası anlatmaya gerek bile yok. Midemiz hala bulanmaya devam ediyor lakin siyasilerin mide Asya kıtası hafıza alzheimer.

Çözümse çözüm çözsünler artık. Bunca zaman niye durdunuz, çözüme niye çomak soktunuz?dicem geçmiş zaman olacak.. Nasılsa çözmeye de sorun oluşturmaya da kendileri karar veriyorlar. İki yüzlü rezil siyasetleri tam olarak şöyle; Apo ipini elinde tut, istediğin zaman gevşet, istediğin zaman sık baktın boğuluyor biraz gevşet sakın ölmesine de çözülmesine de izin verme Her zamanki gibi izleyelim görelim neyi ne kadar çözmekten bahsediyor, kimleri kapsıyor, nereye varıyor? Bahçeli'nin yakın hafizamizdaki bıçak gibi keskin sözleri ile bugünkü sözlerini midemiz bulana bulana izleyelim, görelim. Bütün iymserligimizle iyi olur inşallah diyelim

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~