Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Eylül 2009, 13:23   Mesaj No:51

tugrulbey

Medineweb Üyesi
tugrulbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:tugrulbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2987
Üyelik T.: 11 Ağustos 2008
Arkadaşları:0
Konular: 7
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart RE: sadece Türkçüler okusun bu şiiri!!!KÜRTLER OKUMASIN(!!!)

Konunun başlangıç noktası şiir olduğu zannedilen bölücü yazıyı ve onun yazarını kabul etmememdi;buna bağlantılı olarak ben,de eziklik duygusu
içinde yakıldık,yıkıldık,eritildik söylemlerinin artık bırakılmasını bunun artık bir rant kapısı olduğunu söyledim.
a.melik ,ise bunları bir sinir anında yazdığımı söyleyerek yine
yakılma,yıkılma, edebiyatından örnekler ile beni insafa davet etti
ve kayıp ketlinin yorumun,dan sonra,da onun yorumunu desteklediğimi açık yüreklilik,le söyledim
hazretleri herhalde bundan,da rahatsızlık duymuş olacak,ki
ha birde kaç kane nick ile yazıyorsun soruma ben bir,de yaralı sineyim
diye cevap vermiş (edepsiz ve sen erkek,sen gibi hakaretler ile,)
İKİ NİCK YANİ BEN HAKSIZ DEĞİLMİŞİM CİFT KİŞİLİKLİ HALETİ RUHUYE
derken
a.melik bana hakaret ederken ali denen şeyin yazısının altına imzamı atarım sen,de atacaksın yoksa seni,de o şeyin saydığı şey,lere
ekleyeceğim gibi mantıksız ,cahilane ,anlamsız bir davet,te bulundu
bu,dengesiz şey varmı yokmu belli değilki,o nun kişiliği daha gelişmemiş,ki
forum,da hala eski arkadaşlar,dan kimseler var ise bu yaratığın bana ettiği küfürleri,bilirler şimdi bana ve sizlere çift nick,i ile edep dersleri veren kişilik bu şeyi verdiği 1000,ler ce repi ile ödüllendir,memişmiydi
bana seni bura,da barındırmam demişsin ,buna takılmayacağımı bunu istediğin anda yapabileceği,ni sana söylemeliyim ,sadece arkam,dan küfürlerinize devam ederseniz o zaman islami forumun küfürbazları olursunuz,ki öbür taraf,ta mizanda yahu bu adam hoca idi niye bu kadar günahı fazla çıktı diye sorulduğunda kiramen katibin, yahu bu arkadaş
reel,de iyi idi ama sanal,da küfürbazın tekiydi demesin
az,daha unutuyordum sen bana o şeyin yazısının altına imza at demiştin ama sen sana onun ile ilğili sorduğum sorular,da onu boş ver demişsin
yahu boş ver dediğin bir kişinin yazısını nasıl imzalıyorsun,da başkalarınada sen,de imzala diyorsun tezatlarınızı yazmaya devam edeceğim .
evet devam edelim..

ALLAH IRKÇILIĞI HARAM KILMIŞTIR
Bu başlık bu forumda açılmış ve kayıp kentli yorumlarda bulunmuş bu yorumlarının içinde kürt meselesinin farkında olanlar ve olmayanlar diye
bir katagori oluşturmuş şimdi size kayıpkentlinin 2.bölümde yazdığı yorumu yazıyorum!!
meselenin farkında olmayan kürt,bizi hep ezdiler,kimliğimi yasakladılar,
oysa kürtler vardır,kürtçede vardır,bende kürt oğlu kürt,üm bunları
meselenin farkında olmayan kürtler katagorisin,de söylemiş meselenin farkında olanları,da siz okuyun.
ben ne demişim aynı şeyleri ve cevap el insaf olmuş ,hakaret olmuş küfür olmuş,buda sizin tezatlarınızdan bizim yanlışlarımızı yine bizden olan söyler bizden olmayan söylerse yine bizden hakaret ve küfür olarak karşılığını alır buda ırkcılığın ve bölücülüğün daniskasıdır.
şimdi konuyu tarşılalım diyen mevlüt hönül,ün çağrısına cevaben
ben istanbuldayım,gelmek isteyen arkadaşları bu kim olursa olsun misafirin başımın üstünde yeri vardır ağırlayacağım sözünü vererek mevlüt,ün çağrısına katıldığımı belirtmek isterim,
ali denensen şeye cevaben ettiğin küfürler bini aştı seni hala burada ödüllendirerek tutuyorlar bu çok manidar
hangi konuya adam gibi yorum yazacaksın çocuk olabilirsin yeri geliyor öğretmen ,veya öğrenci oluyorsun,sen ancak şeysin hemde boş verilen şeysin,yok tlf vermiş yok adres vermiş yok çağırmış gitmemişim bana bak eğer hakikaten varsan kendin isen şey değilsen sana söylüyorum seni bulurum dünyaya geldiğine pişman ederim beni sanal ,da ki klavye delikanlılarıyla karıştırma yazdığım adres hala yerinde olması lazım
kimin adres yazdığı kimin çağrı yaptığı ortada iken hala lagaluga yapıyorsun sahibinin bile boş ver dediği fino....
bey olayına gelince benim bey,lik gibi bir derdim yok,ki bu isimdir
tugrulbey ismini selcuklu imparatorluğunu araştırırsanız görürsünüz
bu benim ismimdir nasıki zeki,ze olamazsa nasıl mevlüt,me olamazsa nasıl tugrulbey,tugrul olamaz devam edeceğiz ve inkel benliğimizi bu vesile ile doruklara ulaştıracağız diyorsanız
size söyleyeceğim okuyun okuyun okuyun ve öğrenin kendinizi geliştirin olur, abdulmelik tekrar ediyorum seni burada barındırmam demiştin,ya
bu senin demokrasi anlayışını ırkcı yaklaşımlarının etkisi altında ezeceğin anlamını taşıyor ama buna takılmayacağımı sadece arkamdan küfretmemenizi tekrar ediyorum........
okuyan tüm arkadaşlara
saygılarımla
DOĞRULARI GÖRMENİZ TEMENNİSİ İLE ALLAHA EMANET OLUN..