Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10Haziran 2017, 15:00   Mesaj No:71

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

3-) Formasyon için alttan ders olsa gene de son sınıfta alabilir miyiz? Ayrıca alabilmek için para dışında belli bir ortalama isteniyor mu?

evet tabii ki de ama ben erciyesden aldım alttan dersim var diye formasyon sertifikamı diplomamı götürene kadar vermediler

son sınıfda alınca evet zorlanırsın biraz uykusuz kalırsın ama aradan çıkarırsın sonra şartlar değişiyor başka engeller çıkıyor

hocam evet belli ortalama olması lazım ama benim arkadaşlarım sivasda okuyorduk ya sivasdan formasyon aldılar oranın öğrencisi oldukları için çok çok düşük 1. ve 2. dönem gno'su ile formasyon aldılar

kontenjanı da fazlalaştırdılar artık

3. sınıfın gno'su 2 buçuk ve üstü olsa rahat alırsın formasyon

bir de iki taksitde ödemek şartı ile bin yetmiş liracık oldu mu tamam

okulun harcı zaten çok fazla formasyon parası eklenince çok zor oluyor ama bir anda formasyona aradan çıkmış oluyor

4-) Formasyon gerçekten zor mudur? Uzama gibi bir şeyi var mıdır?

hocam formasyon zor değil dersi dinledikten sonra elindeki kitaplara biraz bakınca sınavlarını atlatırsın oranın da bütü de var tek dersi de yaz okulu da var ama formasyonda şart devamsızlık yapmamak devamsızlık yapıp kalan olmuş

hocalar bazı derslerde ödev veriyorlar bazı derslerde ödev vize veya final yerine geçiyor

sınıfta arkadaşlarına okulda çocuklara ders anlatır gibi ders anlatıyorsun materyal kullanarak