Konu Başlıkları: CHP BELEDIYELERI LGBT
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Temmuz 2019, 08:54   Mesaj No:4

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:15
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1279
Beğenildi:11938
Beğendi:9033
Takdirleri:26552
Takdir Et:

Hocam bir soru; bugün chp nin yada ara ara birilerinin çıkıp hortlattığı, normalleştirmeye çalıştığı bu durum için bundan önce ne gibi tedbirler alındı merak ediyorum.
Biz sapıklık, pislik diyoruz tiksiniyoruz. Bunlarda çoğalıyorlar, hiç olmadığı kadar cüretkar pankartlarını taksimde açtıklarında biz tiksindik utandık.

Nedir LGBT? Kim bunlar? Sosyal ve toplumsal bir ahlaksızlık olan bu sapıklıkla ilgili devlet, rehabilite etme, eğitim, sağlık ne bileyim ıslah bu ve benzeri girişimlerde bulunıyormu varmı böyle bir çaba? Çünkü bazılarının savundukları gibi bir yaratılış değil , sapkın bir tercih bu. Önüne geçilmesi anlamında ne gibi çalışmalar yapıldı varmı??

İstanbulun merkezinde birsürü cemaat, dernek, kurum, kuruluş, kadın kolları var. Bu gibi gençlerle, kadınlarla irtibata geçiyorlarmı hiç?

Helak edilmeyimi beklemeliler? Ne bileyim yer altındamı yaşıyorlar?
Normalleşebiliyorlarmı? En önemliside mü'min duruşu ve davranışı nasıl olmalı?
Yoksa her gelen, bir ucundan tutup işine geldiği gibi kullanıyor mu?
Nasıl tedbirler alındı, alınıyırmu bilmediğim için açık yüreklilikle soruyorum...
Ne zaman birisi kaşısa o zaman haberimiz oluyor bu sapıklıktan. Lağama düşenlermi lağammı sorun? Neresinde durulmalı? Nasıl tavır alınmalı?

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~