Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2022, 20:08   Mesaj No:306

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11845
Beğendi:8989
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Evet mezunu çoktur sitemizin.
Atanma düşüncesiyle yola çıkmadım. Çocuklarım küçük ve bana ihtiyaclari olan dönemdeydiler. Bazen gerek varmıydı onlara bunu yaşatmaya diyorum ya neyse
Kpss ye girip denemek istedim ama
Mezuniyet sonrasi mülakat geldi.
Sınav varsa girerim. Bu yaştan sonra kurul karşısına geçme fikri hiç uymadı bana.

Çocuklar büyüdü. Yüksek lisans düşündüm. Önce Ales yap diyenlerle. Hayır git bi hocanla görüş ayarla sonra gerek duyarsa girersin alese diyenler.. Bana uyan önce alese girmekti ama atanamayan, kpss de yerleşemeyen, memurluk ümidi kalmayan akademiye doluşmuş. Pandemiyle birlikte ondan da soğudum. Memuriyet görev gibi dertlerim yok ama bunu fakülteye gidip bir hocaya anlatma fikri hiç cazip gelmedi napayım Kendine cevval değilim ya da.)))

Pandemi sonrası sınavsız girebilecegim sosyoloji psikoloji gibi bölümleri okuma teşebbüsüm oldu. Bu İsteğim oy çoook çokluğu ve birliğiyle evin salonuna gömüldü.)) Çocuklar büyüdünüz önceki gibi değil dediysemde konusturmadilar.Boyun büktüler.) Sen kendini kaptiriyorsun biz Hint fakirine dönüyoruz. Medinebin, kitaplarin var dediler de dediler. Hiç acımadilar

Benim serüven böyle
Ne anlattım. ))

Yüksek lisans yapan arkadaşlar varsa bize bilgiler verebilirler.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~