Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Şubat 2024, 09:17   Mesaj No:1

Kara Kartal

Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 436
Beğenildi:3276
Beğendi:3754
Takdirleri:26488
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Diyarbakırlı Filozof Ramazan Abimiz Öldürüldü

Diyarbakırlı Filozof Ramazan Abimiz Öldürüldü

"Filozof Ramazan" lakabıyla tanınan Ramazan Pişkin Fatih'te işlettiği çay ocağında öldürüldü.

Kocamustafapaşa Caddesi'nde çay ocağı işleten Ramazan Pişkin dün iş yerinde kimliği henüz belirlenemeyen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı.

saldırgan olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince hastaneye kaldırılan Pişkin, müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

İSTANBUL'A GELİP ÇAY OCAĞI AÇMIŞTI

Pişkin'in, Diyarbakır'da "Filozof Ramazan" lakabıyla tanındığı, kentteki vatandaşlara İslam'ı anlattığı ve yakın zamanda İstanbul'a gelerek çay ocağı açtı.
Halil İbrahim Galyan "Saat 08.40 sıralarında biz geldik, buraya oturduk muhabbet ettik. Böyle ayakta geziyordu. Ara sıra telefonları çalıyordu, çıkıyordu orada konuşuyordu. Bazen telefonu meşgule atıyordu. Biraz muhabbet ettik, bize biraz dini bilgiler falan verdi. Biz artık geç oldu, gidelim dedik. Biz gittikten sonra, Ramazan Hoca bizim Sirkeci'deki iş yerimize gelmiş. Yemek yedikten sonra tekrardan buraya gelmiş. İşte gördüğümüz gibi namaz üzerinde hainler bıçaklamış Ramazan hocayı. Namaz kılarken, zaten kanı orada belli. Videolarında da dediği gibi sürekli tehdit edildiğini söylüyordu. Kendisine neden Diyarbakır'dan buraya taşındığını sordum. Bana orada anlattıklarımı burada da anlatmaya çalışacağım dedi" dedi.

Allah rahmet eylesin namazda öldürecek kadar nasıl düşmanlık beslediniz hainler çok sevilen videoları da çok sevilen bir filozoftu. Akıl hastası diyerek iftira edip hastaneye yatırmaya çalıştılar. Kimin zoruna gitti bu adamın anlatımları. Ailemden birini kaybetmiş gibi üzüldüm

Konu Sahibi Kara Kartal 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Trol temizliğine başlandı, troller birbirine girdi Gündem/ Manşetler Kara Kartal 1 38 09 Mayıs 2024 19:26
Yeğen torpili heryerde Muhtelif Konular Kara Kartal 0 26 08 Mayıs 2024 13:28
Acm den 8 racon Hurafeler-Bi'datlar Kara Kartal 0 32 08 Mayıs 2024 13:25
Kızıl Goncalar sahneler Film Kutusu Mihrinaz 6 87 07 Mayıs 2024 14:40
Gavsım himmet peki ama hangisi 🤔 Makale ve Köşe Yazıları Kara Kartal 0 35 05 Mayıs 2024 00:00