Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GÜNCEL.::. > Üyelerimizin Tanışma Bölümü > Hafta'nın Konusu

Konu Kimliği: Konu Sahibi Kara Kartal,Açılış Tarihi:  15 Mayıs 2024 (11:34), Konuya Son Cevap : Bugün (00:34). Konuya 2 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı4Kez Beğenildi
  • 1 Beğenilen Kara Kartal
  • 2 Beğenilen Mihrinaz
  • 1 Beğenilen Kara Kartal
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 15 Mayıs 2024, 11:34   Mesaj No:1
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 440
Beğenildi:3290
Beğendi:3764
Takdirleri:26622
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Canı veren Allah alansa kahpeler:(

Canı veren Allah alansa kahpeler:(

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

20 yaşında harçlığını çıkarmak için çalışan motor kurye 17 yaşındaki bi psikopat tarafından 25 yerinden bıçaklandı.

İstanbul'da 70 yaşında okul müdürü lise öğrencisi tarafından öldürüldü.

Bir kadın kocası tarafından öldürüldü.

Başka bir yerde taksici arabaya aldığı yolcu tarafından öldürüldü.

Rezidanslar dan atılan gencecik kızlar

Neler oluyor biri anlatsın Allah'ın aşkına canımız itin kopuğun elindemi? İyi insanlar bi psikopata denk gelmek için sıramı bekliyor? Bir ülke vatandaşını koruyamaz mı?

Motor kuryelik yaptım inanılmaz berbat bi iş. Gençler iş beğenmiyor diyorlar ya alın gencecik delikanlılar bıçaklanarak ölüyor harçlık çıkarmaya uğraşırken.

Bir bar kavgası, karı kız davası değil, sipariş götür ve öldürüldü

İzlerken kanım dondu. Nasıl yaptın şerefsiz kahpe nasıl kıydın ellerin kurusun. Bu kadar acımasızlık neden
Esma_Nur beğendi.

Konu Sahibi Kara Kartal 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Eurovision'a şarkılar değil Filistin eylemleri... Yaşam/Kültür/Sanat Mihrinaz 1 29 15 Mayıs 2024 12:02
Ebu Ubeyde'den dünyaya Türkçe altyazılı mesaj İslami Haberler Kara Kartal 0 24 15 Mayıs 2024 11:49
Canı veren Allah alansa kahpeler:( Hafta'nın Konusu Kara Kartal 2 47 15 Mayıs 2024 11:34
Adam diye okunur Videolar/Slaytlar Kara Kartal 0 34 13 Mayıs 2024 17:28
Trol temizliğine başlandı, troller birbirine girdi Gündem/ Manşetler Kara Kartal 1 47 09 Mayıs 2024 19:26

Alt 16 Mayıs 2024, 13:30   Mesaj No:2
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1274
Beğenildi:11901
Beğendi:9008
Takdirleri:26451
Takdir Et:

Dehşet bir saldırı Allah o anne babaya çok bol sabır versin. Her darbeyi tokat sandım meğer bıçakmış. İnsanın insanlığı sorgulanır oldu. Bu bir vahşet. Vaveylanda o kadar haklısın ki; tepeden tırnağa suç, anarşi, eşkıyalık, hırsızlık, tecavüz, cinayet, yolsuzluk öyle bulaştıki Allah sonumuzu hayır etsin diyerek bitiriyoruz her cümlemizi. Öyle hayırsız zamanlar.
Her yabancıya potansiyel suçlu gözüyle bakıyoruz. Komşunun şerrinden emin değilsin. Bir ülkede suç ve suçlu kutsanırsa ahlak, huzur, güven kalmaz. 15 Temmuz dan sonra azar azar ama çok hızlı şekilde suçluları, mafyaları örnek alan hukuksuz bir topluma dönüştük. Bugün 90 lar gibi yine faili meçhul cinayetleri konuşuyoruz.

Normal vatandaş olan sen ben başımıza bir iş gelse direk hapisteyiz içerden çıkamayız. Ama şu vahşi ve onun gibi cana kastedenler, suç makinesi olanlar takım elbise giyerek ya indirim alıyor ya salınıyorlar. Hakkında bir sürü suç isnadı var ama elini kolunu sallayarak geziyor dışarda. Rabbimizin dediği gibi "Bir insanı bile isteye öldürenler o kadar arttiki bütün insanlık öldü" Allah kötülere denk getirmesin.
Esma_Nur ve Kara Kartal beğendiler.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt Bugün, 00:34   Mesaj No:3
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 440
Beğenildi:3290
Beğendi:3764
Takdirleri:26622
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Ata Emre'nin katilinin babası 10 yıldır cinayetten hapisteymiş, pisliğin önde gideni suç makinesi oğlumu mermi gibi yetiştirdim benim yapamadığımı o yapacak diyerek millete musallat eden, hatta oğlunun azmettiriricisi. Oğlu 17 ymiş ama 6 suç dosyası var. O gece o binaya kim girse ölecekti diyorlar. Baba oğul milletin azraili olmuşlar. Bide ne var biliyomusunuz baba 10 yıldan sonra hafta sonları ev iznine çıkıyormuş Böylemi oluyormuş hakkaten ya. Ev iznine çıkmak nedir iyi halimi varmış bu adamın. Oğlu da kendide suç makinesi. Bütün apartman mahalle bıkmışlar. Bu nasıl adalet Allah'ım kendime gelemiyorum.bide kardeşim başka birine sipariş vermiş o apartmanda, kafa yerinde olmadığından boğazına yapışması öldürmesi bir oldu.
Yazık çok yazık. bir anne baba var vatanına faydalı hayırlı evlat yetiştiriyor bir anne baba var çocuğu suç makinesine dönüştürüp iyilerin üzerine salıyor. Bizde buna kader diyoruz.cok üzgünüm çok
Esma_Nur beğendi.

Konuyu Toplam 4 Kişi okuyor. (1 Üye ve 3 Misafir)
Esma_Nur