Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > Tebessüm-Mizah Alanı > Forum Etkinlileri

Konu Kimliği: Konu Sahibi Futbolcu,Açılış Tarihi:  22 Şubat 2018 (10:06), Konuya Son Cevap : 28 Kasım 2023 (10:47). Konuya 42 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı92Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 05 Şubat 2022, 23:41   Mesaj No:21
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11844
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

El ayak çekildi. Şöyle kendimle başbaşa kalayim dedim. Dairenin birinden 3 saattir aynı tonda bağlama eşlikli bir dram müziği geliyor. beynimi yedi. Önce normal bir sesti ama öyle bitmiyorki bitmek bilmiyor)) İstemsiz dinlemekten yoruldum. Sinir oldum. Bitmiyor. Teslim oldum:( Her cumartesi bu müziği duyduğumu ve bu yüzden duymazdan gelemediğimi fatkettim. Düştüm peşine bu bir dizi belliki diye düşünüp tv yi açtım. Bulucam el mecbur. Buldum. TRT de Gönül Dağı dizisi. Saatlerimi yiyen müzik. 15 dk baktım. Konuşma yok, diyalog yok ama bi konu var belli. Lakin bolca bağlama, müzik sesi. Banami öyle geldi yoksa böyle bir dizimi bilmem ama sanki bitmeyen müzikli bitmeyen bir diziydi. Komşu sayesinde öğrendim
su damlası beğendi.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 06 Şubat 2022, 14:56   Mesaj No:22
Medineweb Emekdarı
Allahın kulu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Allahın kulu_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 33478
Üyelik T.: 09 Kasım 2013
Arkadaşları:29
Konular: 164
Beğenildi:1153
Beğendi:1570
Takdirleri:5244
Takdir Et:

Gönül dağı dizisinde tek beğendiğim karekter ciritçi Abdullah ailenin en büyüğü herkesin akıl hocası..kavga edenleri barıştırır...evlenmek isteyenleri evlendirir...hasta olanlara doktor dertli olanlara psikolog oluyor..oğulların absürd saçma karekterlerine karşı da son derece anlayışlı.. biri ağıtçı biri düğüncü zıt karekterler ve sürekli itişip duruyorlar...diziye bazen neşe katsada sıkıcı olabiliyorlar..fakir ve iş olanaklarının az olması sebebi ile herkes geçim derdinde ve mücit olarak saçma bir uçak yapıyorlar kendi olanakları ile tasarlıyorlar..üreten toplum mesajı veren bir dizi.. sanatcısından şöförüne öğretmeninden tut doktoru mühendisi türkücü ile sevimli bir dizi .. kimin bir derdi varsa soluğu ciritci abdullahta ya da mecnuna gidiyor..güneş biriktiren mecnun aslında tam bir bilgin diğer bilgin de ciritçi Abdullah .oğullarının arasındaki sorunları çözmede hz yakup gibi ..torunlarının eşlerine varana kadar herkesle ilgilen aynı zamanda toplumu da harekete geçiren tatlı bir dede Allah herkese böyle bir dede nasip etsin.

Vakit namazinizi kildiniz mi?
Ebu Hüreyre'den (r.a.) rivayetle:
Mü'minin durumu yeşil ekin gibidir. Rüzgar ne taraftan gelse onu eğer. Rüzgar durduğunda doğrulur. Mü'min de böyledir. O da bela ve musibetlerle eğrilir. Kafirin durumu ise çam ağacı gibidir. Allah dilediği zaman sert ve dik durur. ][Bela ve musibetlere uğramaz.
Alt 06 Şubat 2022, 15:27   Mesaj No:23
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:

Sıcak bir konusu var anladığım kadarıyla. 3 saat müziğine maruz kalınca buldum.)
su damlası beğendi.

Alt 06 Şubat 2022, 15:33   Mesaj No:24
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 430
Beğenildi:3256
Beğendi:3721
Takdirleri:26098
Takdir Et:

Gönül dağı bizdede izlenir. Sıkıysa izleme çok güzel müzikleri var
Apartmanlarin yalıtım sorunu seni sinir etmiş diziyle alakası yok sayın başkanım Komşu volumeyi de açmış olan senin sinirlere olmuş. Diziye laf yok
su damlası ve Mihrinaz beğendiler.
Alt 06 Şubat 2022, 21:41   Mesaj No:25
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esma_Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4533
Beğendi:6129
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Alıntı:
Allahın kulu_ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Gönül dağı dizisinde tek beğendiğim karekter ciritçi Abdullah ailenin en büyüğü herkesin akıl hocası..kavga edenleri barıştırır...evlenmek isteyenleri evlendirir...hasta olanlara doktor dertli olanlara psikolog oluyor..oğulların absürd saçma karekterlerine karşı da son derece anlayışlı.. biri ağıtçı biri düğüncü zıt karekterler ve sürekli itişip duruyorlar...diziye bazen neşe katsada sıkıcı olabiliyorlar..fakir ve iş olanaklarının az olması sebebi ile herkes geçim derdinde ve mücit olarak saçma bir uçak yapıyorlar kendi olanakları ile tasarlıyorlar..üreten toplum mesajı veren bir dizi.. sanatcısından şöförüne öğretmeninden tut doktoru mühendisi türkücü ile sevimli bir dizi .. kimin bir derdi varsa soluğu ciritci abdullahta ya da mecnuna gidiyor..güneş biriktiren mecnun aslında tam bir bilgin diğer bilgin de ciritçi Abdullah .oğullarının arasındaki sorunları çözmede hz yakup gibi ..torunlarının eşlerine varana kadar herkesle ilgilen aynı zamanda toplumu da harekete geçiren tatlı bir dede Allah herkese böyle bir dede nasip etsin.
İnşallah sende öyle çok amaçlı bir nene olursun ) olacağınada inanıyorum diziyi bizde severek izleriz insanı alıp götüren bir havası var dizinin baş edirörüm komşu iyiki açmış müziği bak nurtopu gibi bir dizin olmuş ) dizideki karakter cirittici dede cidden her eve lazım cinsinden bizim yaşlılara dönüp bakdığımda dedikodu dan başka bir şey göremiyorum Allah hayırlı ömürler versin hepimize gücümüz yettiğince ihtiyacı olan insanlara yardımcı olalım
su damlası ve Kara Kartal beğendiler.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 06 Mart 2022, 15:29   Mesaj No:26
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:

Gündelik işlere söylenip durana, evladım olsa sinir oluyorum😡 sinir olduğum yerden sınandığımda sert bir protesto çekerim. Kuru yaş demeden ateşe veriyorum🔥🔥🔥 Sonra onlar düşünsün

Alt 21 Mart 2022, 07:44   Mesaj No:27
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:

Merhameti iyiliğimizi son noktasına kadar sömürüp, sonra ne arayan ne soran vefasız akrabalarımın aradan geçen zamana rağmen bizi her gördüğünde sanki kankaymışız, sürekli görüşüyoruz gibi, gamsız,umursamaz tavirlarina, kaldığı yerden ilişkileri sürdürebilme hallerine sinirden morarıyorum bir o kadar şaşırıyorum.oscarlık oyuncu bunlar.
Alt 19 Nisan 2022, 00:47   Mesaj No:28
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:

Telefonunun ekranı pimpis olanlara sinir oluyorum 😅
Biraz farklı kabul ama sanırsın telefonla yemek pisiriyorlar. Yağ el lekesi, yemek artığı ekran ilerlemiyor.
O telefonla nasıl iletişim kuruyorsunuz aga be
Alt 15 Temmuz 2022, 17:04   Mesaj No:29
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:

Geçmişe takılı kalana, her muhabbeti ustaca geçmişten birine dayandıran, geçmişten örnek veren, güzel bir konuyu baltalamayı beceren.... Hatta konuyla alakalı örneği en az 30 yıl öncesinden verebilme özelliği olanlara çok sinir oluyorum [emoji21] yoruyorsunuz yahu.
Kara Kartal beğendi.

Alt 11 Eylül 2022, 12:31   Mesaj No:30
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:

Planlı iş yapan adama baştan savma işler yapmasını öğütleyenlere sinir oluyorum. Yapmayın olmuyor. Siz planlı düzenli olmayı deneyin çok seveceksiniz
su damlası ve Mihrinaz beğendiler.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)