Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > MultiMedya-İzleme Vb > Videolar/Slaytlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi İslaminesil,Açılış Tarihi:  20 Aralık 2014 (20:55), Konuya Son Cevap : 25 Aralık 2014 (17:45). Konuya 42 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı5Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 25 Aralık 2014, 09:05   Mesaj No:41
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Hz. İsa gelecekmi..

Alıntı:
eRkam_turabii Üyemizden Alıntı Mesajı göster
gecen bir Hadiste müceddit olarak gelecek..diye geciyor...Ravi silsilesi kopuk ama ....

"Navy"]Rasul ve risaleti anlayamayanlar,maalesef ,Allah ın yerine kendilerini koyup,İsa as mın rasulluğunuda tekrar geri alıp,O nu farklı versiyonlarla görevlendireceklerdir.[/SIZE]

Gelse zaten ilk başta ,geleceğine inananlar O nu red edecekler,çünkü kafalarına uygun bi tasavvur bulamayınca red edeckler...Rasul bekleyip,Rasul gelince red eden toplumlar gibi...

Düşünün İsa as geldi ve Allah ete kemiğe bürünüp bir insan gibi görünmez dedi,bunu kabul edermi? tasavvuf dininden olanlar..

veya GAVS ,KUTUP,SADAT lar uydurulan ve bu uydurdurulanlara bile sadık kalınmayan birer batıllıktır dedi yine bu tasavvufçular inanır mı...

İsa as, TAĞUTU VE TAĞUTİ DÜZENLERİ VE SİZLERİ TAĞUTA İTAATE çağıranları red edmedikçe müslüman sayılmassınız dedi ,tağuta seçmenlik yapanlar kabul eder mi isa as mı..

İsa as ,diyanet LAİK DEMOKRATİK BİR KURUMDUR,dedi bunu duyan isa as mı kabul edermi?

veya isa as geldi ölüler için yaptığınız 7,40,52 yoktur dedi,gelenekçiler ne yapar....

ve dahası....

İsa rasulu bekleyenler ,istiyorlarki bir Rasul gelsin ve onların bu uydurdukları dini tasdik edsin, ve onlara uysun.Yoksa KENDİSİNE UYULACAK Bİ RASUL İSTEMEZLER ZATEN...isa as mın geleceğine inananlar sadece SORUMLULUKLARINDAN KURTULMAK İÇİN ,SORUMLULUKLARINI YÜKLEYECEK BİR GÜNAH KEÇİSİ ARAYIŞINDA LARDIR..

GELECEK DİYENLER İÇİN, DUA EDİN GELMESİN,BENİM İÇİN KİM OLURSA OLSUN RASULULLAHIN PRATİĞİ OLAN KURANI AÇIP ONUNLA HÜKMETSİN YANINDAYIM...YOKSA KARŞISINDAYIM VE RED EDERİM..

Allah ne diyor,Rasul öldü veya öldürüldü[gelse veya gelmese],siz topuklarınızın üzerinde tekrar eski cahiliyenize mi döneceksiniz..

not.parentiz içinde yazdığım sadece bir benzetmedir.bi mecaz olarak gelip gelmemek olumsuzluk ifade eder,konuya açıklık için parentez açtım....
Mihrinaz beğendi.
Alt 25 Aralık 2014, 09:36   Mesaj No:42
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:

Alıntı:
ali70 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Benim gözler ameliyatlı olduğu için uzun süre bilgisayar başında oturamıyorum. Zaman buldukça inşallah.

Allah kalbinize şifa,bedeninize afiyet versin
Alt 25 Aralık 2014, 17:45   Mesaj No:43
Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Tespitler Güzel..

Alıntı:
eRkam_turabii Üyemizden Alıntı Mesajı göster
[YT]/watch?v=E3oPXpgkHcQ[/YT]

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.kaabalive.net Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.medineweb.net Yeni Sayfa 1
.::.Bir Ayet-Kerime .::. .::.Bir Hadis-i Şerif .::. .::.Bir Vecize .::.

Medineweb Sosyal Medya Gruplarımız:  Medineweb  Medineweb  Medineweb  Medineweb Medineweb     

www.alemdarhost.com sunucularını Kullanıyoruz.