Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Kasım 2013, 23:55   Mesaj No:20

Medine-web

Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:8
Konular: 340
Beğenildi:1308
Beğendi:422
Takdirleri:9472
Takdir Et:
Standart Cevap: Tekfir fitnesini soran müslümana mektup

ah zülküf ağa ah...
öyle bir galeyanla yazmışsın ki sanki şirki/günahı/kebairi onaylıyormuşuz gibi.yahu ömrün müşrik saymaklamı geçecek? alo şirki ihbar hattı.aloooo bak biri de burda koşun koşun..
arkadaş kimse müşriği müslüman yapmadı.kimşe şirkide onaylamadı.şirk şirktir en affedilmez küfürlerdendir.müşrikleri kuranın deyımıyle necistir yani pisliktir.hangi müslüman şirki onaylar ki?
derdim şirk değil onu kuran gayet net açıklamıştır.kim ne durumda kendi durumuna baksın işte.
derdim müşriksayar/kafirsayar/imanölçer olmanızdır.inan bu size bi şey kazandırmaz.
Allah için söyle Zülküf,yıllar oldu burdasın.
  • ne zaman bir müslümana namaz oruç ahlak ilim irfan vs ibadetleri öğretileri tebliğleri yaptın?
  • ne zaman israile yahudiye masonlara bir çelme attın benmi görmedim?
  • dünyada filistin ırak afganistan suriye mısır vs tecavuze uğrayan müslüman kadınlara ne zaman eğildin benmi görmedim?
  • müşrikleri kafirleri aptal/cahil bazı müslümanları/cemaatleri saymakla ne kazandın?
  • islam alimlerini didik didik edip bir şirk kırıntısını bulabilirmiyim alo şirk hatına ihbar edeyım telaşından tebliğe ne zaman zaman bulacaksın? tebliğ müşrikleri saymaktanmı ibaret?
  • sizin şirkmetrenizden/imanölçerinizden kurtulan binlerce alimden sadece 5 tane islam almi sayabilirmisin bize? şu munafık bu müşrik bu belam bu deccal bu hurafe bu bidat....say say! islam ne kaldı elinizde?
  • taiften dönen ve mekkeye giriş için bir müşriğin himayesine giren Resulullah hadisesine ne dersin?
  • bir müslüman laik değilim müşrik değilim müslümanım diyor ama imkansızlıklar/proplemler/zorakilikler/mecburiyetler sonucu oy kullanır okuluna çocuğu gönderir bankasından maaşını alır sigortasından tedavi olur arabasının vergisini verir vs vs .müşrik kütüğüne kayıt mı edeceksiniz bu adamı ?
ne anlatsam ki sana....
hani diyorum ki birazda beri gel başka eksikliklerimiz milyonlarca..onlarla ilgilensen olmazmı ?

mesela çaresizlikten/cehaletten/ zinaya düşen kadınları...ailesinin nafakasını kumara/zinaya verenleri..sokağa doldurulan kapkaççıları babasız çocukları hırsızları arsızları...zekat vermeyen fakiri perişan eden göbekli müslümanları...hacca gitmek için kredi çeken aptalları...düğünlerini pavyona çevirilmesine seyırcı kalan sakal şalvar takke müslümanları...hacı amcanın başı örtülü altı paris kızları...80 yıllık ömründe bi kez kuran mealini okumayan ama hatimler devirenleri...kuranı ölülere nutuk çekme senfonileri..kabristanlardaki okunmuş taze yasinleri..yan odada filistini kurtarma nutukları atarken diğer odada ezdiği hakkını hukukunu çiğnediği köle yaptığı karısını çocuklarını...sokakta mücahid evinde zalimleşenleri..
biraz da bunlara sıra gelse diyorum.
ne dersin ağa?

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.