Konu Başlıkları: DHBT İstişare bölümü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ekim 2014, 16:47   Mesaj No:193

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2307
Beğendi:4896
Takdirleri:3818
Takdir Et:
Standart Cevap: DHBT İstişare bölümü

Alıntı:
ceydanur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
kolay gelsin arkadaşlar
giremiyorum forma akım ep sizde ne yapıyorlar diye ....
bende durum şöyle bebişim idrar yoolları enfeksiyonu geçiriuor bayrmdn beri hasta ev dağınık sağolsun eşim ortada yok onunda işleri yoğun oğlanın okulundn tel ediyor öğretmen çocuklarla ilgilenin diye utandım resmen vaktim yok demeye tamamdedim ama vaktim yok
salonda masa açık üzerinde kitaplar ders notları kalem bilgisayar karma karışık banyoda yıkanması gereken ler ütü dolaında ütülenecekler
mutfak yığınla ilaç dolu çamaşır balkonda katlanıp yerleşmesini bekliyor hastalıktan dolayı izlenmesi gereken inönü videoları.....tel çalıyor sürekli vaktim lmadığı için konuşamıyorum hafta son bir taraftan özet okuyup çözüyorum..... daha senenin başında çöktüm ....ama inşallah toplayacağım kendimi zorluk olmadan kolaylık olmuyor... halledeceğim ama şunu söyleyeyim ufak tefek aksilik çıkınca eğer bebekliysen geri eski haline getirmek zor...ögrenci evi oldu ev resmen ...yavaş yavaş yoluna koyarım bird e hafta sonu atlassak gel gelelim inönü deslerini çalışmaya
ceydanur bebeğin hastalığı da eklenince iyice bocalamışsın biraz iş biraz dersle işlerimizi yoluna koyarız inşallah

inan benim halim de hiç açıcı değil hiçbir şey tam anlamıyla olmuyor tek tam anlamıyla yapabildiğim çocukların bakımı ve oğlumun dersi

dersler ev işleri ve dhbt sınavına yetişmeye çalışıyorum akşama kadar derse doğru dürüst çalışamadım diye strese giriyorum ama elimden birşey gelmiyor

dhbt sınavına tam olarak çalışamasamda dhbt sınavından sonra yükümüz azalacak

inşallah hepimiz bu tempoya alışacağız allahın yardımıyla inşallah hem evimizi hem çocuklarımızı hem de okulumuzu halledeceğiz