Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ağustos 2016, 00:51   Mesaj No:178

snnclk34

Medineweb Usta Üyesi
snnclk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:snnclk34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 55009
Üyelik T.: 29Haziran 2016
Arkadaşları:1
Konular: 2
Beğenildi:423
Beğendi:520
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
Lalü Aşk Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bence zorluk sıkıntı vs kişiye göre değişir.okulun şartlarına bakılırsa istanbul daha mantıklı gibi duruyor.çünkü atatürkde sagolsun tüm olanakları aldılar elimizden.bütünleme yok çan yok budaoldukça can sıkıcı.zaten yaz okulu derseniz oda yarı bir muamma arkadasım kırk takla attı yaz okuluna gideblmek için zar zor girebidi yaz okuluna.ama ELhamdülillah ben memnunum okulumdan ulaşımda iki sattlık bir mesafede oldugum ve samimi içten doslar kazandıgım için ve çok çalışınca geçilemeycek hiçbir ders olmadıgını düşündüğüm için iyiki atauzemdeyim.rabbim son senemizi de hayırlısı ile bitirp ve akabinde kpss den güzel puanlar alıp istedğimiz şekilde sözleşmelide olsa atanabilmeyi nasip etsin rabbim.formasyonuda unuttum tabi bulundugum şehir ve atauzemin formasyon duyurusunu beklıyorum bakalım arttık inşallah son sınıfla beraber formasyonuda aradan çıkarmş olurum Allahın izniyle..selametle..

İstanbul'da ikamet eden ve bekar birisi olarak o halde İstanbul'u yazmak akıllıca olacaktır, anladığım kadarıyla...

E tabi önce oraya gidebilmek için kafi düzeyde puan alabilmek gerek : )