Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06Haziran 2017, 16:30   Mesaj No:37

snnclk34

Medineweb Usta Üyesi
snnclk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:snnclk34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 55009
Üyelik T.: 29Haziran 2016
Arkadaşları:1
Konular: 2
Beğenildi:423
Beğendi:520
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
En severek okuduğunuz kitap hangisiydi?
Şuanda okuduğunuz ve tavsiye edeceğiniz kitap, yazar ismi alabilirmiyiz sizden?

ve
Forumla ilgili yorumlarınızı almak isterim. Tam yönetici sorusu oldu farkındayım En fazla İlginizi çeken hangi bölüm?

bende tatlı getiricem snnclk hocam..Trileçe forumu sardı..Size de ikramımız olsun selametle
- Aslında spesifik olarak kitap ismi vermektense daha çok heyecan dozu yüksek kitapları okumayı severim : ) Yani bir kitap okunmaya başlandığında okuyucuyla olan birlikteliğini son sayfasına kadar sürdürmeli..)) Bunun dışında okumaktan büyük haz aldığım kitap serisi evliyaların hayatlarına yönelik kitaplar, menkıbeler, kıssalar...

- Şimdilik yarı sayfasına geldiğim Feridüddîn Attar Hz.'nin Tezkiretü'l Evliya kitabını okumaktayım. O bittiğinde de inşallah Eşrefoğlu Rumi'nin Müzekkin-Nüfûs'una başlamayı düşünüyorum.

- Forumun mevcut zenginliğini daha da artırılması gerektiğini düşünüyorum. Böylelikle forumun albenisi daha fazla olur diye tahmin ediyorum. En fazla ilgimi çeken bölümler: şu an içinde bulunduğumuz bölüm = ) Tasavvuf konuları, sınav vb. güncel konular, DHBT, İlitam sayfalarından gelen paylaşımlar vb. sayfalar ilgi çekici oluyor : )

- Hocam bu arada getireceğim demekle olmuyor. Getirdim diyeceksiniz : D Bakınız mehmetakif ve su damlası nasıl getiriyor : )) Şaka diyorum bu arada alınmayınız..) Ağız tadı bozulmasın..)