Konu Başlıkları: Bu Ayın Misafiri Vasat
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Temmuz 2024, 17:40   Mesaj No:30

Vasat

Medineweb Üyesi
Vasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Vasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 62825
Üyelik T.: 12 Ekim 2023
Arkadaşları:0
Memleket:Ankara
Konular: 4
Beğenildi:313
Beğendi:427
Takdirleri:4220
Takdir Et:

Alıntı:
su damlası Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Güzel içten yorumların için teşekkür ederim..

Bazı insanların içi yüzüne ...
derinliği gözlerine yansır...
onlarla saatlerce sohbet edebileceğin gibi...
saatlerce susmak da keyiftir ...
Yorumlarını okumak benim için huzurlu ,tekrar teşekkür ederim...

Rica ederim; hakkımdaki düşünceleriniz çok mutlu etti beni, sağ olun var olun : )

Alıntı:
Esma_Nur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
çok mütevazisiniz instegram profilinizde aile içi danışmanı olduğunuz yazıyor ve araştırmayı seviyorsunuz yazılarınıza bakdığımızda kendinizi çok güzel yetişdirmişsiniz. RABBİM muaffak kılsın ben ilahiyat mezunu değilim Emine hocam ilahiyat mezunu Muhsin hocam emekli imam ve birden fazla diploması olduğunu biliyorum. insanız hatalarımız elbet olur
Evet, aile içi konularda bilgi birikimim var; gerek kurslar, gerek bizzat tecrübelerim ve gözlemlerim elhamdülillah : )

İslami olarak da bir görüş beyan etmeden önce araştırıyorum, bilgi sahibi olduğunu gördüklerimle istişare ediyorum, herhangi bilinen bir gerçekle ters düşüp düşmediği konusunda emin olmaya çalışıp, emin olduktan sonra insanlara anlatıyorum; ancak her bilenin üstünde bir bilen vardır, fark etmediğim bir hata varsa diye de daima kontrolde kalmayı gerekli görüyorum : )

Dediğiniz gibi insanız, elbette hatalarımız olur. Hatalarımı görecek olan olursa, uyaracak olanlardan şimdiden Allah razı olsun diyeyim : )

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

"Andolsun biz bu Kur’an’ı, iyice anlaşılıp öğüt alınabilmesi için kolaylaştırdık. O halde düşünüp öğüt alacak kimse yok mu?"

[Kamer Suresi 17, 22, 32 ve 40. Ayetler]