Konu Başlıkları: Durumları Alalım:/
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Ekim 2024, 23:05   Mesaj No:211

Kara Kartal

Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:2
Konular: 478
Beğenildi:3678
Beğendi:4294
Takdirleri:26058
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Vasat Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Aslında sık sık çevrimdışı girip bakıyorum ama çok hızlısınız, güncele taşınan konuları takip edemiyorum ki, öyle bakıp bakıp çıkıyorum : ) Bu alıntıdan bildirim gelmese fark etmeyecektim bu yorumunuzu da : ) Bu arada ismimi görmek sevindirdi, çok teşekkür ederim

Taşınma işi henüz olmadı, ilçede yeni Toki konutları kullanıma açılmak üzere ve eşim de bu vesile ile boşalacak evleri bekliyor : ) Ben de bu arada ne yapıyorum derseniz... Hakkat ne yapıyorum ki? : )

Günlük internette sağdan sola dolaşıp duruyorum: okuyorum, izliyorum, insanlarla konuşuyorum, bazen fikir alıyorum, bazen fikir veriyorum, bir şeyler araştırıyorum vs derken bir bakmışım gün bitmiş : ) Bu arada en büyük sorunum: an itibariyle üzerinde çalıştığım bir projenin olmayışı. Kendimle benzer olduğunu düşündüğüm arkadaşlarımla birlik olup İslam için bir şeyler yapayım diyorum ama herkesin derdi başından aşmış görünüyor, kimse etkili vakit ayıracak gibi görünmüyor. Böyle tek başıma kalınca da, bazı fikirleri kendim uygulamaya çalıştım ama yok, tek başıma olmuyor. Dolayısıyla sadece kendim neler yapabilirim, kafamın içinde mantıklı bir şeyler bulana kadar boştayım : ) Hayırlısı bakalım zaman neler gösterecek : )
Hayırlısı olsun hakkınızda üzme kendini Kafanda bissürü proje var çok güzel Neler düşündün merak ettim tabi sakıncası yoksa🤭