Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GÜNCEL.::. > Üyelerimizin Tanışma Bölümü > Duyurular/Öneriler/Şikayetler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Esma_Nur,Açılış Tarihi:  23 Mayıs 2024 (18:31), Konuya Son Cevap : 15 Ağustos 2024 (14:24). Konuya 24 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı54Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 05 Ağustos 2024, 22:27   Mesaj No:21
Medineweb Üyesi
Vasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Vasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 62825
Üyelik T.: 12 Ekim 2023
Arkadaşları:0
Memleket:Ankara
Konular: 4
Beğenildi:313
Beğendi:427
Takdirleri:4220
Takdir Et:

Alıntı:
Arasat Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim nasip olursa hafta içi salı yada çarşamba göndereceğim bulunduğum yerde kargo uzaktı çadırda idim
Es selamu aleykum Bugün çantamızı teslim aldık; elinize emeğinize sağlık, çok güzel olmuş; Rabbim hayırlı, bereketli kazançlar versin dilerim : )

Bu arada çantanın gelmesiyle kızımın el koyması bir oldu, kitap taşıma çantası yapacakmış; 2 dk içinde hemen gözden kaybetti : )

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

"Andolsun biz bu Kur’an’ı, iyice anlaşılıp öğüt alınabilmesi için kolaylaştırdık. O halde düşünüp öğüt alacak kimse yok mu?"

[Kamer Suresi 17, 22, 32 ve 40. Ayetler]

Alt 07 Ağustos 2024, 09:13   Mesaj No:22
Medineweb Sadık Üyesi
Arasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Arasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4597
Üyelik T.: 27 Ekim 2008
Arkadaşları:4
Konular: 255
Beğenildi:139
Beğendi:28
Takdirleri:1053
Takdir Et:

Alıntı:
Vasat Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Es selamu aleykum Bugün çantamızı teslim aldık; elinize emeğinize sağlık, çok güzel olmuş; Rabbim hayırlı, bereketli kazançlar versin dilerim : )

Bu arada çantanın gelmesiyle kızımın el koyması bir oldu, kitap taşıma çantası yapacakmış; 2 dk içinde hemen gözden kaybetti : )
Amin ve aleykümselam mutluluk huzur ile kullanın maşallah Allah bağışlasın beğenmenize sevindim
Esma_Nur, su damlası ve Vasat beğendi.
Alt 07 Ağustos 2024, 11:21   Mesaj No:23
Medineweb Üyesi
Takdir Et:

Alıntı:
Arasat Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Amin ve aleykümselam mutluluk huzur ile kullanın maşallah Allah bağışlasın beğenmenize sevindim
Beğenmemek ne mümkün : )

Bu arada duanız için amin diyorum, Allah razı olsun : )
su damlası beğendi.

"Andolsun biz bu Kur’an’ı, iyice anlaşılıp öğüt alınabilmesi için kolaylaştırdık. O halde düşünüp öğüt alacak kimse yok mu?"

Alt 15 Ağustos 2024, 13:32   Mesaj No:24
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:15
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1292
Beğenildi:12269
Beğendi:9156
Takdirleri:27860
Takdir Et:

Alıntı:
Vasat Üyemizden Alıntı Mesajı göster

Geç gördüm affedin. Güle güle kullanın medineweb'den güzel bir hatıra olsun sizlere. Allah niyetlerimizi güzel kılsın, kabul etsin Güzel kızından arada kaçır sen de kullan.)) Kız evladın en güzel taraflarından biri.
Sükutu Ezber'in hediyeside kendisine ulaşmış. Karne hediyelerinizi sağlıkla kullanın.)))
Arasat çanta çok güzel diyorlar bi tane de bana mı yapsan bacı.))) Hep beraber takarız
Vasat beğendi.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 15 Ağustos 2024, 14:24   Mesaj No:25
Medineweb Üyesi
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Geç gördüm affedin. Güle güle kullanın medineweb'den güzel bir hatıra olsun sizlere. Allah niyetlerimizi güzel kılsın, kabul etsin Güzel kızından arada kaçır sen de kullan.)) Kız evladın en güzel taraflarından biri.
Sükutu Ezber'in hediyeside kendisine ulaşmış. Karne hediyelerinizi sağlıkla kullanın.)))
Arasat çanta çok güzel diyorlar bi tane de bana mı yapsan bacı.))) Hep beraber takarız
Estağfirullah; bazen bildirim gelmiyor bana da, kaçırdığım yorumlar olursa benden yana da affola : ) Bu arada benim kızdan almak şimdilik hiç mümkün görünmüyor; çünkü ütülendi ve dekor olarak odasındaki askıya astı, yani kendisi de eskimesin diye kullanmayacak gibi : )

Unutmadan dualarınız için de amin ecmain diyorum, Allah razı olsun : )
Esma_Nur ve Kara Kartal beğendiler.

Konuyu Toplam 6 Kişi okuyor. (0 Üye ve 6 Misafir)

Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.kaabalive.net Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.medineweb.net Yeni Sayfa 1
.::.Bir Ayet-Kerime .::. .::.Bir Hadis-i Şerif .::. .::.Bir Vecize .::.

Medineweb Sosyal Medya Gruplarımız:  Medineweb  Medineweb  Medineweb  Medineweb Medineweb     

www.alemdarhost.com sunucularını Kullanıyoruz.