Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi Mihrinaz,Açılış Tarihi:  Bugün (19:26), Konuya Son Cevap : Bugün (19:26). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı1Kez Beğenildi
  • 1 Beğenilen Mihrinaz
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt Bugün, 19:26   Mesaj No:1
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:15
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1302
Beğenildi:12316
Beğendi:9171
Takdirleri:28084
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Yılmayın Son Yumruğu Düşünün

Yılmayın Son Yumruğu Düşünün

Efsane boksör Mike Tyson CNBC'de Filistin'e desteğini ve boykotun önemini muhteşem bir misalle anlattı :

İsim:  InShot_20240928_192047434.jpg
Görüntüleme: 3
Büyüklük:  63,7 KB (Kilobyte)

"Son olarak canlı yayını bahane bilerek bir kaç şey söylemek istiyorum.
Biliyorsunuz aylardır Filistin topraklarında işgalci faşist İsrail rejimi tarafından bir soykırım gerçekleştiriliyor, dünyanın gözü önünde 10binlerce çocuk kadın masum insan hayatlarını kaybetti ve kaybediyor, buradan faşist barbar İsrail rejimine karşı direniş gösteren dünya halklarına bir şey söylemek istiyorum

Bir boksör ringe çıktığında dakikalarca dövüşür yumruk yer ve yumruk atar bazen bu o kadar uzar ki; 11. rounda kadar yılmadan yumruk sallarsınız seyredenler bu yumrukların bir işe yaramadığını sanar. Çünkü rakip hala ayaktadır ve sürekli yıkılmadığı ve güçlü olduğu izlenimi vermeye çalışır ama boksörler bilir ki aslı öyle değildir. 11 round boyunca atılan o yumruklar aslında o son yıkıcı vuruşa hizmet eder ve zamanı geldiğinde o son asil yumruk karşınızdakini yere devirir.

İsrail'e karşı verdiğimiz direnişin işe yaramadığına bizi inandırmaya çalışanlara aldırmayın İsrail in ne kadar güçlü yıkılması imkansız bir rakip olduğunu göstermek isteyen şeytana inanmayın. Attığımız her yumruk onu yere yıkacağımız son yumruğa hizmet ediyor yılmadan yıkılmadan direnecez boykota devam ediyoruz direnişimizi sürdürüyoruz, bu direnişe katılan her renkten her ırktan her dinden insana saygı duyuyorum lütfen yılmayın son yumruğu düşünün hiçbir kötülük sizden güçlü değildir...."

Mike Tyson bu konuşmayı 4 kez sözünü kesmek istemelerine rağmen yapıp bitirdi.
CNBC-e
su damlası beğendi.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Yılmayın Son Yumruğu Düşünün Serbest Kürsü Mihrinaz 0 6 28 Eylül 2024 19:26
Cüz Dağıtıyorum Mihrinaz/Kişisel su damlası 7 98 24 Eylül 2024 21:27
Dizilerin Toplumlara Etkisi Çocuk Ve Gençlik Eğitimi Mihrinaz 0 40 23 Eylül 2024 13:47
Hiç mi Acımıyorsunuz Bu Gençlere? Evlilik-Nikah Konuları Mihrinaz 0 33 23 Eylül 2024 13:41
Haram "Ama" Tevhid Ve Şirk Konuları Mihrinaz 1 42 23 Eylül 2024 13:26

« Protesto Ediyorum/ | - »

Konuyu Toplam 2 Kişi okuyor. (1 Üye ve 1 Misafir)
Mihrinaz