Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GÜNCEL.::. > Üyelerimizin Tanışma Bölümü > Ayın Üyesi

Konu Kimliği: Konu Sahibi Kara Kartal,Açılış Tarihi:  20 Temmuz 2024 (12:46), Konuya Son Cevap : 20 Ağustos 2024 (08:57). Konuya 100 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı228Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 20 Ağustos 2024, 08:57   Mesaj No:101
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:15
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1292
Beğenildi:12269
Beğendi:9156
Takdirleri:27860
Takdir Et:

Alıntı:
Vasat Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Ben mesaj yazarken gelmiş bu mesaj, yeni gördüm : ) Ben de konunun sabitlendiğini yeni çaktım iyi mi, söylenmişti oysa anlamamışım : ) Böyle olunca el altında git-gel soru sorulmaz değil mi? Sorulmazsa bu çok hoş, sevindim doğrusu : )

Ben de sizleri tanıdığıma çok memnun oldum kardeşim, bilmukabele : ) Rabbim sizin, hepinizin, hepimizin dünyada ve ahirette her daim yardımcısı olsun dilerim, Allah'a emanetsiniz, görüşmek üzere diyeyim inşaAllah; ama başka konularda, başka başka : )
Sorular misafirlik dönemini kapsar. Sorduk, cevapladiniz bitti. Konuyu kilitli hale getiriyoruz girişler, okuma, ulaşım serbest, soru, mesaj bırakılamaz.
Hedefleriniz hayal olmaktan çıksın, ayakları yere bassın ki öyle olmuş galiba. Gayretinle, sebatinla üstesinden gelemeyeceğin yok. Allah vaktini bereketlendirsin, emek verdiklerini, çaba gösterdiklerini mükafatlandırsın. Başka konularda görüşmek üzere...
Vasat beğendi.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 3 Kişi okuyor. (0 Üye ve 3 Misafir)